Stacja Łódź

Clubbing
House Techno

Sobota, 17 maja 2014
godz: 21:00

Metro

ul. Doktor Ireny Białówny 9A, Białystok

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna impreza pod szyldem Move Move to wizyta gości z Łodzi.

MMD (WAYMM) to Anthony Hopekins i Gastpari, dje, promotorzy i producenci pochodzący z miasta Łodzi. Dotychczas na swoim koncie mają remix wydany nakładem We Are Your Music Mate, występ w radiowej Czwórce oraz mix dla Sweat Lodge Radio. Prowadzą „Przerwę Techniczną”- pierwszą od czasów „Nocnego Transu” audycję poświęconą muzyce klubowej w Polskim Radiu Łódź. Wielokrotnie grali na afterach po łódzkim Fashionweeku. Supportowali między innymi: HNNY, Madteo, Moscę, KiNKa, Terekke, Locked Groove, Tigerskina i czołówkę polskiej sceny house (SLG, Eltron John, Pol_On, Ptaki). W ich setach można usłyszeć mieszankę techno, house i disco. Przez Detroit po Berlin, od 90 do 130 bpm.

https://soundcloud.com/mmd-man-must-dance
www.facebook.com/pages/Anthony-Hopekins

Move Move to kolektyw czterech dj, pasjonatów winyla, dobrego brzmienia i elektroniki z najwyższej półki. Niebieskie stwory goszczą w klubach od Bałtyku po Tatry, od wschodu aż po Berlin. Regularnie organizują i grają imprezy w białostockim Metrze będącym drugim klubem w Polsce (wg muno.pl).
W trakcie swojego krótkiego, rocznego istnienia jako djski kolektyw grali przed takimi nazwiskami jak Steffi, Virginia, Xosar, Sascha Braemer, Lake People, Minilogue, Eric Volta, Leon Vynehall, Matthias Meyer, Borrowed Identity, Patlac, Interelektrika, FJAAK, Fakil, Octo Octa, Cinthie, LUX, Carlo, Nick Beringer, Untold, Fort Romeau, Oblique Industries, Marvin Hey oraz czołówką polskich artystów.
Sposób w jaki organizują swoje imprezy, promując muzykę elektroniczną oraz miłość do niepowtarzalnego nośnika jakim jest winyl zostało docenione przez kluby w całym kraju czy chociażby organizatorów niemieckiego festiwalu Nagle Nad Morzem którzy zaprosili ich do współpracy przy organizacji tej 3 dniowej muzycznej fety! Na festiwalu tym ekipa Move Move miała okazję wystąpić razem z takimi gwiazdami jak Dixon, Detroit Swindle, Tigerskin, YouAndme Monkey Maffia oraz wiele, wiele innych.
Ekipa Move Move spędzą godziny wyszukując najciekawsze płyty z gatunków takich jak Disco, Deep House, House, Tech House aż po Techno. Miksują to wszystko razem w wielkim kotle, a następnie serwują podane z energetycznym sosem oraz odrobiną szaleństwa.

Move Move to kolektyw DJ:
Cyryl, Imidi, Fobist, Ola teks…

https://soundcloud.com/move-move

Zagrają:
Anthony Hopekins / WAYMM / Łódź
Gastpari / WAYMM / Łódź
Ola Teks / Move Move
Fobist / Move Move
Cyryl / Move Move

Do 22:00 wstęp gratis, po 22:00 – 10zł
Do 23:00 promocja w barzeSprawdź inne wydarzenia @ Białystok

Stacja Łódź Białystok

Up To Date Festival 2019: X Edycja

Cz, 05 września 2019
godz: 19:00

od 289 PLN