Sincz B-Day # Time2Play Showcase

Clubbing
House Techno

Sobota, 21 marca 2015
godz: 20:10

Metro

ul. Doktor Ireny Białówny 9A, Białystok

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Time To Play
premium electronic music

W pełnym, radosnym i rezydenckim składzie T2P znów stanie za dekami. Okazja wyjątkowa, bo tym razem świętować będą urodziny najświeższego wariata ze składu – Sincz’a 🙂

Stay tuned,
T2P

linki:

https://www.facebook.com/t2pmusic

https://www.mixcloud.com/T2Pmusic/

https://www.instagram.com/t2pmusic

Wjazd do 22:00 friko, po 22:00 10zł

BIO

Time2Play (T2P) to projekt założony w 2009 roku przez grupę znajomych na potrzeby organizowania imprez pod własnym szyldem. Początkowo chęć tworzenia i bycia częścią społeczności klubowej spowodowała jeszcze większą fascynację, która trwa do dzisiaj.
Główną, niezmienną misją kolektywu jest promocja niezależnej, szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie oraz cykle imprez zarówno na warszawskiej, jak i Polskiej scenie pozwoliły na stworzenie rozpoznawalnej marki i w dużej mierze przyczyniły się do obecnej struktury kolektywu.

Obecny skład Time2Play to:

Kaja Adamczewska (Kaj) – założycielka T2P. Od niej wszystko się zaczęło. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność wyławiania talentów pozwoliła na zbudowanie solidnej marki, znanej nie tylko w naszym kraju. Jej styl to połączenie lekkich linii melodycznych deep house i dynamicznego techno. Z zawodu grafik i to głównie jej prace promują wydarzenia kolektywu.

Bartek Smurlik – Za deckami od 16 roku życia. To właśnie wtedy kupił pierwszy sprzęt i rozpoczął swoją przygodę z muzyką. W swoich setach lubi łączyć różne style. Zawsze pełen energii, uśmiechnięty fanatyk dobrego techno, który uważa, że wyznacznikiem dobrego seta jest selekcja, jakość oraz dobre nagłośnienie.

Szymon Jaworski – z muzyką związany od zawsze. Z dzieciństwem kojarzą mu się kasety nagrywane przez jego ojca, z których mógł poznać twórczość takich gwiazd jak Jean Michel Jarre, czy Marek Biliński. Pasjonat dobrego brzmienia, który w setach stara sie przemycać oryginalne, aczkolwiek zapomniane już utwory. Jego styl to mieszanka techno i tech house. Nie lubi być szufladkowany więc podczas jego występów możecie spodziewać się niespodziewanego.

Sincz- Urodzony i wychowany w Warszawie. W 1999 roku rozpoczął naukę gry na pianinie, która trawała do 2002 – do czasu, kiedy po raz pierwszy spotkał się z kultura klubową. Od 2004 roku zdecydował się na rozpoczęcie przygody z Dj’ingiem, a w 2005 zadebiutował na Polskiej mapie clubbingu w słynnym klubie Piekarnia. Radził sobie na tyle dobrze, że od 2006 roku dostał propozycję prowadzenia imprez afterowych w klubie TOMBA TOMBA. które przez wiele lat były uznawane za najlepsze w Warszawie, jak również w całej Polsce.
Od 2010 skupia się na produkcji własnych kawałków w stylu Deep House, Tech House, a od 2013 roku jest reprezentantem jednej z najlepszych Polskich wytwórni muzycznych ‘’We Are Your Music Mate” Rok 2014 był dla niego przełomowy ze względu na międzynarodowe osiągniecie i zwycięstwo w konkursie Burn Residency Mix Off 2014 w Polsce.

Obecny, czteroosobowy kolektyw to ludzie pełni entuzjazmu i charyzmy, czego dowodem są bardzo dobre opinie wśród ludzi związanych z branżą muzyczną oraz liczba bookingów , które mieli możliwość zorganizować i zagrać w odpowiedzi na zaproszenia warszawskich (i nie tylko) promotorów. Do niebywałych sukcesów kolektywu można zaliczyć cykl imprez WE LOVE organizowany w ramach rezydentury w nieistniejącym już klubie 1500 metrów do wynajęcia, na których wystąpili m.in Anja Schneider, Gaiser, czy sam Damian Lazarus.
Przy współpracy z białostockim klubem Metro, gdzie są obecnie rezydentami, tworzą serię podcastów pod tą samą nazwą, zapraszając Polskich oraz zagranicznych artystów.

Lista artystów, z którymi dzielili scenę:
Ben Klock, PAN POT, Loco Dice, Ellen Allien, Anja Schneider, M.A.N.D.Y. Ray Okpara, Maceo Plex, Marc Houle, Gaiser, Damian Lazarus, Josh Wink, Fritz Kalkbrenner, Recondite, Mathew Jonson, Ambivalent, Dusky, David August, Rodriguez Jr., Robert Babicz, Monoloc, Lucy, Dominik Eulberg, Digitalism, Will Saul, George Fitzgerald, youANDme, Dapayk, Tigerskin, Hunter/Game, Resketch.
Polscy artyści:
Piotr Bejnar, SLG, Marcin Czubala, AKME, BLCKSHP, HARTY, Bueno Bros, Chmara Winter i wielu, wielu innych.Sprawdź inne wydarzenia @ Białystok

Sincz B-Day # Time2Play Showcase Białystok

Maria Peszek // Białystok

Nd, 23 lutego 2020
godz: 19:00

Sincz B-Day # Time2Play Showcase Białystok

KRÓL w Zmianie Klimatu

Cz, 26 marca 2020
godz: 18:00

Sincz B-Day # Time2Play Showcase Białystok

Coals – koncert

Sb, 28 marca 2020
godz: 19:00

Sincz B-Day # Time2Play Showcase Białystok

KARAŚ/ROGUCKI – Białystok

Sb, 04 kwietnia 2020
godz: 19:00