Białystok New Pop Festival 2021

Festiwale
Białystok New Pop Festival 2021

Sobota, 10 lipca 2021
godz: 15:00

Białystok

, Białystok

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY Wszystkie bilety zakupione na Białystok New Pop Festival 2020 Online zachowują ważność na przyszły rok.

Białystok New Pop Festival powraca! Festiwal odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021 roku na Dziedzińcu Pałacu Branickich. Line up przyszłorocznej edycji otwiera T.Love/Muniek! Wkrótce kolejne ogłoszenia! Białystok New Pop Festival bilety już w sprzedaży!

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

🎟️Białystok New Pop Festival 2021 bilety🎟️

Karnety dwudniowe – 85zł
Bilety jednodniowe (sobota lub niedziela) – 49zł

Bilety dla seniorów od 65 roku życia i dzieci do lat 12 za 1 zł + 3 zł opłaty serwisowej ⚡⚡Pula biletów ograniczona!⚡⚡

Bilety dla osób niepełnosprawnych
W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy pod adresem – [email protected]

W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna, posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna osoby niepełnosprawnej od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę.

Ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W przypadku wyprzedania wszystkich Biletów przez rozpoczęciem się Imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów prawnych, które wcześniej nie zakupiły Biletu wstępu na Imprezę w określonej powyżej kategorii dla osób niepełnosprawnych.

🎤🎤Białystok New Pop Festival🎤🎤
To dwudniowy miejski festiwal kulturalny o charakterze piknikowym. W programie Białystok New Pop Festival cała masa atrakcji dla starszych i młodszych fanów dobrej muzyki i pysznego jedzenia.

Białystok New Pop Festival oferuje m.in.: koncerty, spotkania z artystami, pokazy filmowe, a do tego strefy aktywnego wypoczynku, chilloutu i dla dzieci.

❓ Masz pytania?
Napisz nam wiadomość na Facebooku lub na Instagramie @bialystoknewpopSprawdź inne wydarzenia @ Białystok

Białystok New Pop Festival 2021 Białystok

Up To Date Festival 2021

Pt, 03 września 2021
godz: 17:30

od 300 PLN