Festiwal Wibracje 4.0 [zmiana daty]

Festiwale
Festiwal Wibracje 4.0 [zmiana daty]

Czwartek, 03 września 2020
godz: 13:21

Imprezy Promenada nad Jeziorem Zegrzyńskim

, Białobrzegi

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 18-21.06.2020 PRZENIESIONY na 3-6.09.2020

Festiwal Wibracje to 4-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, wege strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ 🙂

Wibracje to kilkutysięczna SPOŁECZNOŚĆ – pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Wspólnie celebrujemy radosny czas pośród zieleni drzew, nad słoneczną plażą Zalewu Zegrzyńskiego.

To największy w Polsce festiwal dotyczący „samodbania”, ekologii, rozwoju, duchowości…życia w harmonii ze sobą i otaczającym światem.
#ZłapBalans #wiedza #rozwój #duchowość #świadomość #eco #zdrowie #joga #medytacja #psychologia #movement #wege #samodbanie #zioła

? W PROGRAMIE
● ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy
● 100 godzin wykładów
● 100 godzin warsztatów
● Koncerty i ogniska
● Zajęcia dla dzieci
● Joga i medytacja
● Muzyka i taniec
… a do tego dużo radości, integracji i miłości ?
Sprawdź program na http://wibracje.com.pl/program/

? TEMATY wykładów i warsztatów
Psychologia, zdrowie holistycznie, medycyna niekonwencjonalna (w tym ziołolecznictwo, urządzenia elektromagnetyczne i muzykoterapia) rozwój duchowy i osobisty, praca z ciałem (joga, taniec, medytacja w ruchu), wellness, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają prawdziwą naturę rzeczywistości i nas samych, dojrzała ekologia, permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm, enteogeny i etnobiologia, nowinki technologiczne przybliżające nas do ziemi, nieba i naszej naturalnej harmonii, a także zagadki archeologii i zjawiska paranormalne jak telepatia czy telekineza.
Nie stronimy od tematów trudnych i kontrowersyjnych, ale dbamy o i ich rzetelną i obiektywną prezentację.

? O FESTIWALU WIBRACJE

Kto uczestniczył w ubiegłych Wibracjach ten wie, że było (i że będzie) wesoło, kolorowo, nietuzinkowo z polotem i uśmiechem, trochę duchowo, a trochę naukowo – proporcjonalnie z przymrużeniem oka oraz na poważnie.
Festiwal to nie tylko rokroczne spotkanie, ale także tworząca się w czasie rzeczywistym subtelna społeczność ludzi, którzy już i tak swoje wiedzą. To przestrzeń tworzona dla świadomych tego jak
ważne we współczesnym świecie jest zachowanie swoistego BHP umysłu, świadomości i ciała.
Na Wibracjach puszczamy silny strumień energetyczny, którym oczyszczamy się z miazmatów i schematów popkulturowej rzeczywistości dając tym samym możliwość świeżego spojrzenia na istotne zagadnienia dotyczące nas samych, społeczności i świata, w którym żyjemy.

? Jesteśmy festiwalem totalnie NIEZALEŻNYM – to wydarzenie nieskalane żadną zewnętrzną presją! To znaczy, że nie jesteśmy zasilani ani jedną złotówką pochodzącą z dofinansowań czy od sponsorów. I tak już zostanie!

? FESTIWAL OBFITUJE W
wykłady ? pokazy ? zajęcia interaktywne ? warsztaty ? ceremonie ? koncerty ? strefę targową ? indywidualne konsultacje ? sztukę ? zróżnicowaną strefę gastronomiczną ? wspólne ogniska ? strefę dla dzieci

? HARMONOGRAM
? Dzień 1, czwartek: program rusza ok. 16:00. Główny punkt programu to wieczorna ceremonia otwarcia – spotkamy się przy dużym, wspólnym ogniu pod sceną główną, którym rozgrzejmy ciała i umysły.
? Dzień 2-3, piątek – sobota: program rozpoczyna się ok. godz. 9:00, wieczorami odbywają się koncerty, a całość kończymy ok. północy
? Dzień 4, niedziela: rozpoczynamy podobnie jak poprzednio ok 9.00, a kończymy ok. godz. 17:00
? Wykłady i warsztaty odbywają się w kilku salach konferencyjnych ośrodka, dużym namiocie plenerowym oraz na dwóch scenach
Na warsztaty i wykłady nie obowiązują zapisy.
? Kompletny harmonogram Wibracji 4.0 zostanie opublikowany w maju. Od listopada 2019 r., sukcesywnie prezentujemy nazwiska prelegentów, gości i artystów, którzy znajdą się w programie.
Jeśli są osoby, których koniecznie chcecie posłuchać, piszcie do nas. Postaramy się ściągnąć tych, cieszących się szczególną popularnością i szacunkiem.
Część programu odbędzie się w języku angielskim lub z tłumaczeniem na angielski.

✅ INFORMATOR
? KIEDY: w ciepły i słoneczny czas między 18 a 21 czerwca 2020 r. (czwartek od 13:21 – niedziela do 17:21)
? GDZIE: Promenada Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne, ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 km od Warszawy.
? MIEJSCE: Ośrodek porośnięty jest i otoczony sosnowym lasem, a od zachodu schodzi dużą piaszczystą plażą do wody.
Na terenie Festiwalu znajduje się pole namiotowe, strefa gastro, sanitariaty (WC i prysznice) oraz parking (także dla kamperów).
? DOJAZD: Ośrodek znajduje się 30 km od Warszawy. Pod bramami ośrodka ma swój przystanek autobus miejski z Warszawy, nr 705. Będziemy również organizować wibracyjny autobus z dworca centralnego (info niebawem).
? WYŻYWIENIE: Zapewniamy rozbudowaną strefę gastronomiczną ze zdrowym jedzeniem, w tym z menu wegańskim i wegetariańskim.
✅ NOCLEG: dysponujemy polem namiotowym, miejscem dla kamperów oraz pokojami hotelowymi w ośrodku Rynia Rewita (5 min. piechotą od terenu Festiwalu). Start sprzedaży miejsc hotelowych pod koniec stycznia 2020.
Więcej info: http://wibracje.com.pl/informator/
✅ PARKING: przy ul. Spacerowej, 800 metrów od terenu Festiwalu.
? ZIELONE WIBRACJE: Szerzymy świadomość ekologiczną. Pracujemy nad tym, aby Wibracje były na tyle ekologiczne, na ile potrafimy i możemy. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą własnych kubków, segregację śmieci itp. Więcej: http://wibracje.com.pl/zielone-wibracje/
? AKTYWNY UDZIAŁ: jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami napisz na [email protected]

Wibracje to miejsce przyjazne także dzieciakom i zwierzakom nie większym niż tygrys syberyjski, wyjątkiem są hefalumpy oraz ho honie.


Festiwal Wibracje 4.0 [zmiana daty] | 3 września 2020 Czwartek, Imprezy Promenada nad Jeziorem Zegrzyńskim

Biletomat.pl
od 210 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Białobrzegi

Festiwal Wibracje 4.0 [zmiana daty] Białobrzegi

Festiwal Wibracje 4.0 [zmiana daty]

Cz, 03 września 2020
godz: 13:21

od od 210 PLN