BerMuDA Festival

Clubbing

Środa, 03 listopada 2010
godz: 20:00

Berlin

, Berlin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Między 3 a 6 listopada 2010, krajowa i międzynarodowa scena muzyki elektronicznej zawita do Berlina na BerMuDA festival czyli Berlińskie Dni Muzyki.

 

Drodzy przyjaciele elektronicznej muzyki tanecznej Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej edycji BerMuDa, nowy berliński klubowy festiwal muzyki elektronicznej po raz kolejny przyciągnie klubowiczów, imprezowiczów, muzyków, wydawców i wszystkich związanych z biznesem muzycznym z całego świata. W 2009 roku, 30 000  fanów muzyki elektronicznej przybyło do miasta by bawić się przy ponad 100 występach DJ –ów i live actach w najlepszych klubach Berlina, takich jak Weekend, Watergate, Tresor, Berghain, WMF, Arena Club, Raw czy Maria.
BerMuDa: kluby, muzyka, sztuka, moda i biznes

 

 

Berlin, znany jako stolica muzyki elektronicznej, pracował na ten tytuł przez długie lata, podczas których jego kluby zdobywały sławę na całym Świecie. BerMuDa daje szansę poznania bogatej mieszanki muzycznej w trakcie kilku listopadowych dni i nocy, jak również dołączenia do wspólnoty zgromadzonej wokół klubów, sztuki i mody. Jednocześnie BerMuDa stanowi swego rodzaju muzyczne targi dla osób związanych z biznesem muzycznym.

 

BerMuNight i BerMuDay

W 2010 roku BerMuDa zaprezentuje jeszcze szerszy program oraz line-up. W tym roku festiwalowe klubowe noce (BerMuNights, od środy do soboty) uzupełnione będą o wydarzenia, jakie będą miały miejsce w ciągu dnia na terenie miasta (BerMuDays). Szeroki wybór eventów będzie miał na celu zaprezentować wszelkie aspekty sceny muzyki elektronicznej – od spotkań z wydawcami po wystawy fotografii klubowej – a także podkreślić miłość jaka łączy Berlin z muzyką elektroniczną.

 

FLY BerMuDa na Lotnisku Tempelhof

Porywająca sceneria Lotniska Tempelhof stanowi idealną scenę dla najważniejszych wydarzeń festiwalu, występu artystów takich jak Sven Vaeth, Richie Hawtin, Paul Kalkbrenner, Tiefschwartz itp. Dzięki olbrzymiej przestrzeni, 6 listopada 2010 festiwal osiągnie swój punkt kulminacyjny podczas eventu na wielką skalę na terenie lotniska. Współpraca między BerMuDa i FLY Bermuda  zaowocuje wspaniałym, kompletnym wydarzeniem klubowym.

 

Kto stoi za BerMuDa?

Pomysł BerMuDa zrodził się wśród ekipy Watergate. Steffen Hack, Niklas Eichstädt i Ulrich Wombacher stwierdzili, że nadszedł czas na prawdziwy festiwal muzyki elektronicznej, który zgromadzi fanów najlepszych brzmień w berlińskich klubach.
Jednocześnie, BerMuDa pozostaje pomysłem otwartym dla wszystkich i na wszelkie nowe koncepcje. Każdy może stać się jej częścią. Prawie wszystko jest możliwe: od wystaw i międzynarodowych pokazów wydawców, klubów czy miast po projekcje kinowe i warsztaty eksperckie. Dołącz do nas i baw się razem z nami!

 

Kto stanowi skład BerMuDa?

Mimo, że Line up wciąż przybiera ostateczny kształt, wiele znanych klubów, partnerów medialnych i artystów zapowiedziało swój udział, m. In. Tresor, Weekend, Watergate, Icon, Club der Visionaere, Dice, Cookies, Arena, Maria, Horst Kreuzberg, Groove Magazin, RBB Radio Eins, De-Bug, Wordandsound pres. Whatpeopleplay, Betport, Get Physical Records, Souvenir Records, Bpitch Control, Kompakt, M-nus, Vakant Records, Native Instruments, Soundcloud, Berlin Mitte Institut, Resident Advisor, Zeitmaschine, Wilde Bookings, Backroom Entertainment, Sound of Cologne … i wielu innych!

 

Zostań częścią BerMuDay lub BerMuNight

BerMuDa to otwarta koncepcja, każdy zaangażowany w scenę muzyki elektronicznej może stanowić jej część.

 

Bilety, kalendarz i inne szczegóły

Informacja o wszystkich klubach, Fly Bermuda na Lotnisku Tempelhof, Line –up, możliwości nabycia biletów, partnerach medialnych itp. Dostępna jest na:
http://www.berlinmusicdays.com
http://www.substanzart.com/bermuda
http://www.facebook.com/berlinmusicdays
http://www.myspace.com/bermudaberlin

 

 

Za pośrednictwem agencji Substanz.art można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na imprezę finałową festiwalu Bermuda, która odbędzie się 6 listopada na terenie berlińskiego lotniska Tempelhof. Wcześniej nasza agencja dystrybuowała na ternie Polski bilety na takie imprezy jak: Time Warp, Love Family Park czy Contakt.

Sprzedaż rusza 16 września, od tego dnia będzie można składać zamówienia. Zamówienia będą realizowane na bieżąco.
Każdy kupujący otrzyma od nas na adres mailowy print-tickety. 2-3 dni po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy nabywcy biletu zostanie wysłana wiadomość zawierająca pliku w formacie PDF, który należy wydrukować. Na wydruku widoczny będzie kod kreskowy, który zostanie odczytywany przez specjalne skanery zainstalowane przy wejściu na event. W ten sposób będzie się można dostać na teren imprezy.
Zakup biletów za pośrednictwem agencji Substanz.art to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wspaniały event, gdyż wejściówka zakupiona w dniu imprezy w kasach, będzie kosztowała 50 EUR (około  202 PLN).

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to 186 PLN.

W związku ze sporymi wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja Substanz.art posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli 42,5 EUR + 2,5 EUR prowizji – łącznie 45 EUR.

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja Substanz.art zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

B.) Procedura sprzedaży:
Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.

Zamawiający otrzyma wiadomość z załączonym plikiem w formacie PDF, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: [email protected]
Bilety w formie elektronicznej zostaną wysłane na adres mailowy, z którego napłynie potwierdzenie zamówienia.

Na tej podstawie zamówienie zostanie zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:
35 1160 2202 0000 0001 2251 9613
Millenium BANK SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

2.) Konto EUR:
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku – http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/placowki_i_bankomaty/placowki. Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji Substanz.art) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
– albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
– albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zamówień, pisz: [email protected]

D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art zajmuje się jej manager – Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej Substanz.art bilet w formie papierowej/elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny/mailowy.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.