Free Your Mind Festival 2011

Festiwale

Sobota, 04 czerwca 2011
godz: 12:00

Stadsblokken

Stadsblokkenweg 1, Arnhem

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Rockit Mainstage

12:00-13:30 Johanna Mercker
13:30-15:00 Steve Rachmad
15:00-16:30 Ben Sims (UK)
16:30-17:30 Gaiser
17:30-19:00 Bart Skils
19:00-20:00 Anthony Rother (DE)
20:00-21:30 Olene Kadar
21:00-22:30 Remy
22:30-00:00 Kevin Saunderson
MC Stretch

Mono

12:00-13:45 Steven Pieters
12:00-13:45 Khalil
13:45-14:45 Ion Ludwig
14:45-16:15 Aron Friedman
16:15-17:45 Dyed Soundorom
17:45-18:45 Barem
18:45-20:15 Lauhaus
20:15-21:15 Mathew Jonson
21:15-22:45 Steve Bug
22:45-23:45 Kabale und Liebe

Djax It Up!

12:00-13:30 Invite
13:30-15:00 Du’Art
15:00-16:30 Marco Remus
15:00-16:30 Ramon Remus
16:30-17:30 Alex Kvitta
17:30-19:00 DJ Bold
19:00-20:30 Daniela Haverbeck
20:30-22:15 Lukas
20:30-22:15 Fernanda Martins
22:15-23:45 Miss Djax
22:15-23:45 Mike Drama

Give It Dub

12:00-13:30 Give It Dub Crew: BeeVee + DBS
13:30-15:00 Akkachar
15:00-16:15 Distance
16:15-17:30 Jakes
17:30-18:30 Gomes
18:30-20:00 Skream ft. Sgt Pokes
20:00-21:30 Caspa ft. MC Rod Azlan
21:30-22:30 Nicon
22:30-23:30 Bar9
MC Brown Sugar

Cafe de Kroeg

12:00-12:45 Choechi (IQ)
13:00-14:00 Audioknights
14:15-15:15 Liquid
15:30-16:30 Seven Eleven
16:30-17:15 José Zapata (NO)
17:15-18:00 Daniel Williamsen
18:00-19:00 Thomas Jensen (NO)
19:00-20:00 Soulscum
20:00-21:15 Kamara
21:15-22:30 Phaxx (SE)
22:30-23:30 Solau, Kasper Kwant, Martijn Jacobs, Phaedra Kwant, Marjon van Iwaarden, Ewout Dercksen, Jaap Berends, Marnix van Bruggen

Planet Rose

12:00-13:30 ESHU
13:30-15:00 Minilogue
15:00-16:30 DVS1
16:30-17:30 Stephan Bodzin
17:30-19:00 Sandwell District
19:00-20:30 Josh Wink
20:30-22:00 Surgeon
22:00-23:45 Benny Rodrigues
22:00-23:45 Darko Esser

Hey! Flipside

12:00-13:45 Taras van de Voorde
13:45-14:30 Rauwkost
14:30-15:30 dOP
15:30-17:00 Warren Fellow
17:00-19:00 Black Rose
19:00-19:45 Rodriguez Jr.
19:45-21:30 DJ Sneak
21:30-23:30 Michel de Hey

Paradise People

12:00-13:15 Greg van Bueren
13:15-14:30 Sound Of Love Soundsystem
14:30-15:45 Roog
15:45-17:00 Baggi Begovic
17:00-18:15 Chocolate Puma
18:15-19:45 Benny Rodrigues
19:45-21:00 Jay Lumen
21:00-22:15 Funkerman
22:15-23:45 Erick E MC Gee

Stylus DJs Soundsystem

12:00-13:30 Ronny Hammond
12:00-13:30 DJ Tommy
13:30-15:00 El Salvo
13:30-15:00 Jay Baron
15:00-16:30 Kraak & Smaak (DJ Set)
16:30-18:00 Claire & Sheila Hill
18:00-19:30 Stylus Dj’s feat. Tom, Jochem & Giel Beelen
19:30-20:30 Wannabe a Star
20:30-21:30 Mightyfools
21:30-22:30 Baskerville
22:30-23:30 Nobody Beats The Drum

Więcej info: http://www.freeyourmindfestival.nl/