Zisa

7 790
Zisa
Deep house Disco House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Dj ZISA muzykę na imprezach gra od zawsze, delikatnie mówiąc – pasjonat. Należy do tych nielicznych, którzy umiejętnie łączą bezkompromisowość i pełny parkiet. Łatwiej wymienić płyty, których nie ma niż te, które ma.

Mieszka w Poznaniu, na co dzień pracuje w agencji reklamowej jako copywriter. Granie muzyki do tańca rozpoczął w 1993 roku używając do tego płyt CD, a zabawą płytami winylowymi zajął się w 1998 roku. Pierwszym ważnym klubem, w którym występował był poznański PostDali, teraz usłyszymy go w klubie Kukabara którego jest rezydentem.

Najczęściej gra w Poznaniu, gdzie odwiedził już większość klubów. Występował także w Krakowie: Prozak, Mute; w Szczecinie: Cafe Pravda, Mezzoforte; w Warszawie: Barbiebar, Venue, Paprotka; w Łodzi: Club Fanaberie.
Jego ewolucja muzyczna przebiegała od fascynacji muzyką house spod znaku Yellow Productions, Glasgow Unerground, Wall of Sound do Poker Flat Recordings czy Italic.

Tak było kilka lat temu, dziś interesuje go brzmienie w stylu retro-electro (wytwórnie: Radius, Eskimo, Gomma, Output, Cottage, Four Music, Parisonic, Relish, ZE, Tigersushi etc.).

W jego kolekcji znajdują się płyty z lat 70’s, 80’s i 90’s, w nowych produkcjach pociągają go dźwięki z ostatnich trzech dekad w muzyce tanecznej. W poszukiwaniu i kupowaniu płyt przyświeca mu idea: „nie kupię płyty, której nie mógłbym posłuchać z przyjemnością w domu” tzn. nie interesują go produkcje typowo parkietowe.

Imprezy na których grałem

WOSK vs KUKABARA Poznań

WOSK vs KUKABARA

Sb, 16 kwietnia 2016
godz: 22:00

ICE BERG II Poznań

ICE BERG II

Śr, 26 sierpnia 2015
godz: 22:00

Vinyl is Back | ZiSA & Busha Poznań

Vinyl is Back | ZiSA & Busha

Sb, 27 czerwca 2015
godz: 21:00