Zabielsky

Zabielsky
Deep house Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Sopot

Krzysztof Zabielski, znany jako Zabielsky pochodzi z Trójmiasta. Interesuje się muzyką juz od dziecka. Dzięki swojemu starszemu bratu, który jest multi – instrumentalistą nauczył się grac na gitarze i poznał podstawy gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 12 lat zostaje fanem Depeche Mode, któremu wierny jest do dziś. Muzykę klubową poznaje w sopockim  Sfinksie pod koniec lat 90-tych, gdzie po raz pierwszy słyszy progressive house.

Jest pod wielkim wrażeniem wydawnictw Global Underground, których autorami sa: John Digweed, Satoshi Tomiie, Steve Lawler, Sander Kleinenberg, Dave Seaman, Nick Warren czy Anthony Pappa. W 2003 roku postanawia zakupić gramofony i zaczyna naukę dj’skiego rzemiosła.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutuje w lipcu 2005 na plażowej imprezie Diverse Edition w Kuznicy, grając przed Lucien’em Foort’em. Od tej pory często występuje w trójmiejskich klubach takich jak Sfinks, Mandragora, Soho, Cobe. Grał na imprezach z udziałem: Roberta Babicza, Miltona Jacksona, Manuela Tura, Savasa Pascalidisa. Audiofly, Jaya Shephearda, 3 Channels, Steve Porter’a, Chloe Harris, Jojo De Freq, Adriano Canzian, Glimpse, Hwa Younga oraz z większością polskich dj-ów. Jego sety zaistniały dwukrotnie w audycji Manual Music w radiu RMI. Muzyka jaka obecnie prezentuje to mieszanka: tech i deep house’u

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →