Yacho

Yacho
Deep house House
Rok urodzenia:
1983
Kraj:
Polska
Miasto:
Wrocław

Yacho – rezydent P2 Dinner & Bar Wrocław, promotor i miłośnik house’owych dźwięków w różnych odmianach, twórca wielu znakomitych mashup’ów, a przede wszystkim autor setów z cyklu “For The Love Of House”, zawierających najlepiej wyselekcjonowane światowe house’owe brzmienia.

Swoją dj’ską przygodę rozpoczął w 2003 roku i od tamtego czasu można go było usłyszeć jako między innymi w takich wrocławskich klubach jak Alibi, Antidotum, Coffee Planett, Loft..

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W latach 2007-2008 podczas pobytu w Wielkiej Brytanii rezydował w klubie Oscar’s Cafe w Stratford, gdzie zdobywał nowe doświadczenie i rozwijał swoje umiejętności u boku takich brytyjskich dj’ów jak Anthony Brooks, Paul Morrell, Scruby, Sheila, Wardy.

Podczas występów największą uwagę przywiązuje do doboru repertuaru oraz techniki miksowania, prezentując energiczne, zmysłowe i taneczne house’owe brzmienia z dużą ilością wokali, pianina czy saksofonu.

Często eksperymentuje z muzyką na żywo, dodając znane sample i acapelle z innych utworów, kreując w ten sposób nowe, nie słyszane nigdzie dotąd brzmienia, przekazując jednocześnie publiczności pozytywną energię, jaką niesie ze sobą muzyka HOUSE.

Podążając swoją własną drogą w pogoni za marzeniami, jakiś czas temu zaczął szkolić się i stawiać pierwsze kroki w produkcji muzycznej. Dzięki konsekwencji w działaniu wierzy, że ciężka praca przełoży się w końcu na oczekiwane efekty i przyniesie ogromną satysfakcję. Otwarty na współpracę z klubami, DJ’ami oraz instrumentalistami.

DJ Chart | Yacho | 04.2015

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Ash & Naila Sing It Back
2 Boogie Rapture Please Hold On
3 Chicane & Bryan Adams Don't Give Up (Redondo 2k15 Rework)
4 Claptone The Music Got Me
5 Flex Cop ft. Michael O. Domino
6 Max Lyazgin Eyes All Ove Me
7 Moonsound, Cari Golden Every Night
8 MIQRO Sex A'Pill
9 Purple Disco Maschine Song For O
10 Supacooks Nobody does it better

Utwory Yacho

Yacho – For The Love Of House #32

12/12/2015Yacho – For The Love Of House #33

12/12/2015Imprezy blisko Ciebie w Tango App →