Xample

Xample
Drum n Bass
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Bristol
Wytwórnie:
Ram

Xample wychował się w Bristolu, jednak jego zainteresowania d’n’b sprawiają, że przenosi się do Liverpoolu, gdzie podejmuje współpracę z lokalnym dj i producentem Sol i Futurebound.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Xample regularnie gra w Manchesterze, Liverpoolu i Leeds a także rozpoczyna produkcje utworów dla wytwórni Hard leaders, Penny Black i L plates.
W 2005 Xample wraca do Bristolu, gdzie wytrwale pracuje nad swoim stylem muzycznym, który zostaje zauważony przez samego Andy C z Ram Records, czego wynikiem są 'Heaven And Hell’ i Dimensions EP a także Andego C „Nightlife 3mix CD”.

 

Dzięki produkcji nowych 3 utworów dla Ram Records, zdobywa uznanie na światowej scenie d’n’b, takie tuzy jak Sub Focus czy Chase & Status grają je na imprezach, łącznie z  Grooverider-em prezentującym 'Lowdown’ w cotygodniowym Radio One Show.

 

Lowdown/ The Latter (feat. Lomax) ostatecznie plasuje się na samym szczycie Top of the Radio 1 Official Dance Charts i staje się największym hitem 2007 roku.

 

Następne sukcesy Xample to wydany dla Frequency Recordings – “Deeper Underground/ Coma” i “Get Out Clause/ Infamous” dla Ram Records, które ugruntowują jego pozycje na rynku d’n’b.

DJ Chart | Xample & Lomax | 04.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Xample & Lomax Feat. Ikay Remember
2 Spor Haloge Lifted Music
3 Noisia & Phace Floating Zero Invisible
4 Xample & Lomax Rushin Dragon
5 Noisia My World Feat. Giovanca Vision
6 Xample Lowdown VIP
7 Donaeo Riot Music (Skream! Remix) Digital Soundboy Recordings
8 DJ Marky & S.P.Y. Riff Raff Digital Soundboy Recordings
9 Spor Kingdom Lifted Music
10 Lomax Jungle FX
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →