Wighnomy Bros

Wighnomy Bros
Minimal Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

WIGHNOMY BROS. czyli Gabor Schablitzki (alias Robag Wruhme) i Soeren Bodner (alias Monkey Maffia) mówią, że muzyka stanowi „światło ich życia” i nikt kto choć raz widział ich w akcji nie ma wątpliwości, że mówią serio! Tak oddani i pochłnięci przez muzykę, że ich show staje się dla uczestniczących przeżyciem niemal metafizycznym!

Parkiety w klubach całego świata są przez ich sety wprost wysadzane w powietrze! To co grają nie jest łatwe do opisania, bo inspiracje, z których czerpią sa niezwykle zróżnicowane: od jazzu przez rock i hip hop aż po wszelkie odcienie elektroniki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jako bardzo uznani producenci i jednocześnie właściciele niezwykle popularnych wytwórni Freude-Am-Tanzen i Musik Krause zawsze grają też sporo swojego materiału. 

Zaczynali od tradycyjnego deep House’u zakropionego wpływami Latin i Nujazz, aby z czasem stworzyć niesamowicie oryginalny styl na przecięciu house, technotronic i minimal o niezwykle zaawansowanej rytmice, która na przemian jest „broken, shuffled, bounced & jazzed”, a efektem zawsze pochłonięty bez reszty parkiet!

Ich niezwykła muzykę wydawały też tak różnorodne i popularne wytwórnie jak Kompakt, Compost, Kitty-Yo, Ladomat 2000, Sonar Kollektiv czy Fabric!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →