Wet Fingers

Wet Fingers
Electrohouse House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Za tym projektem ukrywa się dwóch producentów.

 

DJ ADAMUS znany już od kilku lat na Polskiej scenie klubowej. Współpracował z czołówka polskich artystów (FUTRO, MYSLOWITZ, KASA czy WSZYSTKIE WSCHODY SŁONCA). Występował z takimi światowymi sławami jak: CARL COX, TIMO MASS czy SASHA. Nie ogranicza się tylko do projektów komercyjnych, ale chętnie angażuje się w projekty artystyczne i szalone. Ostatnio wraz z YGOREM postanowili nagrać, prawie godzinna płytę z muzyka relaksacyjna i medytacyjną, a także stworzyć kilka kompozycji na bazie muzyki KRZYSZTOFA KOMEDY.

Drugim członem WET FINGERS jest dj, producent MAFIA MIKE, znany z współpracy m.in. z NOVIKA czy MR. HIDE. Z tym ostatnim na stałe współpracuje w chill out’owym projekcie AQUARIUM. Występował z wieloma gwiazdami: STEVA ANGELO, JOHNNY FIASCO czy OLAF BASSOVSKI.

Jak zostać Superstar? Przepis: Wet Fingers
 
Duet Wet Fingers przygotował dla klubowiczów energetyczną niespodziankę. Na bazie sampla z hitu „Hi Fi” Wandy i Bandy z lat 80-tych powstała całkiem nowa muzyczna jakość. Podrywająca do tańca i zapełniająca parkiety.

Z powodzeniem hula po playlistach w Radiostacji, Esce, RMF Maxxx, Radiu dla Ciebie, Planecie czy Radiu Zet.

Nagranie ukazało się już na krążkach winylowych i utrzymuje się pośród najlepiej sprzedawanych krążków. W wersji mp3 można je kupić w muzycznych sklepach internetowych. Założeniem Wet Fingers jest rewitalizacja polskiej muzyki. Robią jej lifting, a potem podają publiczności w mocno odświeżonej i nowoczesnej wersji.

Już trwają przygotowania do kręcenia teledysku, po którym możemy się spodziewać pozytywnego fluidu z odrobiną ekstawagancji.

Poprzedni przebój duetu to utwór NU LIMIT. Oparty jest na samplu zespołu KOMBI – Bez Ograniczeń i wszystkim przypomina czołówkę z programu 5-10-15. Klip do tego utworu także po części nawiązuje do programu. Co ciekawe w klipie można zobaczyć czołówkę polskiej sceny klubowej i nie tylko.
W teledysku pojawiają się m.in. NOBIS z formacji SONIC TRIP i NOVIKA, a zapowiada utwór STEVE ANGELO, najbardziej ceniony obecnie, światowy producent FRENCH HOUSE.

Utwór ten jest winylowym debiutem nowopowstałej wytwórni założonej przez DJ ADAMUS’a i MADAME TINTO (dj’ka znana warszawskiej i nie tylko publiczności, od dwóch lat letnia rezydentka The BEACH nad morzem i rezydentka warszawskiego BARBIEBAR’u). Wytwórnia TOPLESS RECORD mimo iż młoda, ma na swym koncie już kilka wydawnictw, a w tej chwili przygotowuje się do koprodukcji z hiszpańskimi wytwórniami (STEREO, URBANA, T.U.S.O.M.). Współpraca TOPLESS RECORDS z hiszpańską sceną, już w tej chwili owocuje (w Polsce wystąpili m.in.  DAVID PENN, DJ CHUS).