We Love

We Love
Downtempo Electro Electronic Experimental
Kraj:
Włochy
Miasto:
Florencja
Projekt We Love tworzy Georgia Anigiuli (aka metuo) oraz Piero Fragola (aka Werk Design).
Ona – performerka muzyczna i kolekcjonerka zapachów, on – projektant graficzny i twórca instalacji video. Swoje twórcze siły połączyli w 2009 roku. Przypadkiem, czekając na pociąg, poznali młodego producenta Marco Palazzo (aka Keith), wraz z którym nawiązali współpracę, której pierwsze efekty zostały docenione i wydane przez oficynę Bpitch Control. Nakładem niemieckiego labelu w 2010 roku ukazał się debiutancki album zatytułowany, po prostu, „We Love”, na którym znalazł się m. in. numer „Escape Destination”, zainspirowany tym nieoczekiwanym spotkaniem na dworcu kolejowym.
Występy duetu zawierają w sobie mieszankę artystycznego wyrazu, od akustycznego brzmienia żywych instrumentów, w tym gitar w kształcie serc, przez zaprojektowany przez zespół midi-kontroler po syntezatory, drum maszynę i wreszcie urzekające głosy Georgii i Piera, jak zwykle ubranych w biało-czarne stroje. W scenicznym wyrazie starają się łączyć różne dziedziny sztuki, w tym modę, design, sztukę wizualną i – rzecz jasna – muzykę.
Ich występy zawsze są „dopieszczone” do najdrobniejszego szczegółu, tak, aby koncert był prawdziwie estetycznym przeżyciem. Dla osiągnięcia odpowiednich środków ekspresji, duet współpracuje z artystami z różnych dziedzin. Dzięki tym wszystkim zabiegom, występy włoskiego duetu zapadają głęboko w pamięć i jeszcze długo później przed oczami migocze bichromatyczny obraz wizualizacji oraz odziana na w czerń i biel para artystów, których twarze zakrywają maski.
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →