Vitek Jansky

Vitek Jansky
Deep house Tech House Techno
Rok urodzenia:
1982
Kraj:
Polska
Miasto:
Wrocław

Dj i promotor na wrocławskiej scenie elektronicznej. Pomysłodawca serii !lectric play. Pasjonat wszystkiego co ma w sobie groove i przyjemną nutę. Wielki fan przyjaznej atmosfery. Poszukiwacz tego co dobre.
Odpowiedzialny za sprowadzenie do Wrocławia takich artystów jak: SASCHIENNE, TERRANOVA, DAVE DK, TIGERSKIN, MONOLAKE, JAN JELINEK, JAY SHEPHEARD, TRICKSKI, JONA, OLIVER DEUTSCHMANN, DEADBEAT, ARIL BRIKHA, JAMES FLAVOUR, METOPE, DAVE TARRIDA, SLEEPARCHIVE czy SWEET’N’CANDY.
Niestrudzony aktywista wrocławskiej sceny house & techno. Supportował między innymi: Dj T, Lopazz, Losoul, Swayzak, Vincenzo, Heathrob, Noze, Apparat, Jeff Samuel, Lawrence, Matthias Tanzmann czy Oliver Hacke.

!lectric play to muzyka, ludzie, miejsca, atmosfera i taniec. To rozmowy, przekaz, euforia i roztargnienie. To starania, chęci, oddanie i szczerość w tym co poprzez muzkę można przekazać odbiorcom. To radość i wielka pasja. !lectric play to podróż przez dzień i noc, to nieustające emocje i głębokie przeżycia. To ciągłe poszukiwania i dążenie do lepszego. To sens i znaczenie.