Vicious Circle

Vicious Circle
Drum n Bass
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn

Vicious Circle to 4 osobowy kolektyw dj-ski z południowego Londynu, który powstał w 2002 roku. Jego stylistyka muzyczna to deep dark futurefunk d’n’b. Vicious Circle zaistniał na rynku muzycznym dzięki pojawieniu się na Miami Winter Music Conference w Marcu 2004 roku, otrzymując duże wsparcie od Pendulum, Technical Itch i Keaton. Prawdziwy przełom nastąpił, gdy Universal Project zaoferował im zrobienie remixów do poprzednich katalogów. Ich wybór padł na hymn Jackhammer a rezultat był oszałamiający. Wkrótce odezwał się do nich menedżer Renegade Hardware co zaowocowało przyszłą współpracą i wydaniem pierwszej epki „Black Techno”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2005 jest najważniejszy w ich dotychczasowej karierze, który rozpoczyna się od wystąpienia na łamach magazynu ATM oraz od ponad godzinnego setu w radiu BBC 1xtra, który potwierdził wzrastające zainteresowanie Vicious Circle. 

 

Vicious Circle grali na wielu znanych imprezach D’n’B na świecie m.in.:: Renegade Hardware w legendarnym londyńskim klubie The End, Bass XL w Belgii, Prospect w Hollandii, Miami Winter Music Conference czy Atlantas Transit. Rok 2008 to dla VC współpraca z Sabre, Fierce, Raiden, praca nad nowymi utworami i umacnianie  pozycji na świecie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →