Underground Perception

Underground Perception
Electronic House Minimal Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

UNDERGROUND PERCEPTION Grupa fanatyków starających się chronić świat przed złą muzyką – tak w skrócie. Underground Perception to cel, miłość do muzyki i ogromna pasja w jednym. To cztery przerozne osobowosci. Cztery mocne charaktery. Cztery specyficzne postaci, które dzięki swojemu indywidualizmowi, wnoszą w muzykę, która tworzą, coś niesamowitego to także, kolektyw tworzony przez trzech przyjaciół,…. aktywnie promujacy muzykę house i techno na warszawskiej scenie klubowej, założony przez Memo i Ninję, w pózniejszym czasie wzmocnionym o Gema i Piotra S.. Undergorund Perception w pierwotnym założeniu to duet producencki…

 

Dycka – Osoba bez, której zapomnielibyśmy o wielu ważnych sprawach,  w kolektywie jest od początku… albo i nawet wcześniej…

 

Memo – Swój bagaż doświadczeń przywiózł z pobytu na wyspach, to tam kupił cały sprzęt i setki płyt, wrócił do kraju i wspólnie z Ninją założyli Undergorund Perception – współtwórca wszystkich imprez pod szyldem UP. Fan muzyki house zza oceanu.

 

Gem – Na początku był tancerzem, pozniej pod wpływem upodobań muzycznych brata skupił się na djce,  zanim trafił do UP, współtworzył kolektyw Horry Tone – połączenie muzyki i wizualizacji, a także Pro-Audio – stricte techno kolektyw, który sprowadził m.in. DJ’a T-1000 do naszego kraju, Gem to specjalista od Techno w naszym kolektywie, szybkie i surowe oldschoolowe brzmienie. Równolegle  z Essencem i Dtkkiem i Ninją  tworzą Technosoul, kolejny kolektyw który ma na celu przekazanie naszej społeczności dobrego przesłania jakie niesie muzyka techno.

 

Piotr S. – Najbardziej tajemnicza postać w kolektywie, technik, akustyk i świetny nieprzewidywalny dj.

 

Ninja – Jedne z pomysłodawców kolektywu, przed założeniem projektu promował muzykę techno, reprezentował stolicę na Mayday 2007 a także jest twórca znakomicie znanej serii Miksów „Experience”, Współtworzył również projekt „Detour” wspólnie z Echoplexem, obecnie zjmuje się stroną artystyczna w klubie M25, jeden z najbardziej różnorodnych djów młodego pokolenia, wspólnie z Memo tworzą duet producencki. Tak jak Gem współtworzy kolektyw Technosoul.