Tony Thomas

Tony Thomas
Electro Tech House Techno Tribal
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Nottingham
Wytwórnie:

Jako jeden z prekursorów gatunków tribal, tech i elektro house, Tony jest obecnie dobrze ugruntowaną postacią na scenie muzycznej. Przez ponad 15 lat obecności w branży, na swoim koncie ma niezliczoną  liczbę wydanych produkcji na wszelkich możliwych nośnikach. Nie oznacza to jednak, że ma zamiar zwolnić bądź przestać produkować.

Labele w jakich Tony wydawał to SOMA, HONCHOS, END RECORDINGS, TANGO USA, MOVIM USA, BLACK HOLE NL, WILDLIFE NL, HOOJ CHOONS UK, LOADED, SERIOUS, STUPENDOUS US, APHRODISIO US, RENNAISSANCE itd. Przez lata ukazało się również wiele jego remixów, w tym: FRANCOIS Ks “Mindspeak”, SLAM’s “Alien  Radio”,  RAMIREZ’s “Hablando”, WHIPLASH’s “Ghetto Tears” (Red Moon), THE GREASERS “Starfuckers” (The  Producers) oraz remixy dla Oliver Lieb, Oscar G, 16b i wiele innych. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jako dj występował już w ponad 40 krajach w klubach takich jak: PR Bulgaria, ZOUK clubs  in KL and Singapore, Amnesia Ibiza, Dancevalley NL, Extrema NL, Chemistry NL, The End London, Fabric London, Turnmills London, Fabric Madrid, Shine Belfast, Rex Club Paris, Sullivan Room New York, Space Miami oraz wielu  innych. Co miesiąc grywa również w wielu audycjach radiowych na całym świecie.

Tony Thomas jest właścicielem kilku labeli wydających muzykę począwszy od wszystkich stylów z gatunku house, czyste techno, poprzez bardziej chilllout’owe brzmienia, na ambiencie kończąc. Labele
przedstawiają wielu artystów z całego świata. Lansują nowe talenty, które Tony odkrył podczas swoich  podróży, jak również dobrze znanych i ustabilizowanych w branży producentów.
 
Tony od dawna zaangażowany jest w różne projekty muzyczne, współpracuje m.in. z Alanem Barratt’em jako „The Producers”, z bliskim przyjacielem Dj Hal’em (Roger Watson) jako RED MOON, a także z Mark’iem Gwinnett’em (a.k.a Lunacy Sound Division), z którym to również założył label Cubism.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →