Time 2 Play

Time 2 Play
Deep house Electronic Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

T2P to projekt założony w 2009 roku przez grupę znajomych na potrzeby organizowania imprez pod własnym szyldem. Początkowo chęć tworzenia i bycia częścią społeczności klubowej spowodowała jeszcze większą fascynację, która trwa do dzisiaj. Główną, niezmienną misją kolektywu jest promocja niezależnej, szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie oraz cykle imprez zarówno na warszawskiej, jak i Polskiej scenie pozwoliły na stworzenie rozpoznawalnej marki i w dużej mierze przyczyniły się do obecnej struktury kolektywu.

Lista artystów, z którymi dzielili scenę:
Jeff Mills, Ben Klock, PAN POT, Loco Dice, Ellen Allien, Anja Schneider, M.A.N.D.Y. Ray Okpara, Maceo Plex, Marc Houle, Gaiser, Damian Lazarus, Josh Wink, Fritz Kalkbrenner, Recondite, Mathew Jonson, Ambivalent, Dusky, David August, Rodriguez Jr., Robert Babicz, Monoloc, Lucy, Dominik Eulberg, Digitalism, Will Saul, George Fitzgerald, youANDme, Dapayk, Tigerskin, Hunter/Game, Resketch.
Polscy artyści:
Piotr Bejnar, SLG, Marcin Czubala, AKME, BLCKSHP, HARTY, Bueno Bros, Chmara Winter i wielu, wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OBECNY SKŁAD TIME2PLAY:
Kaja Adamczewska (Kaj) – założycielka T2P. Od niej wszystko się zaczęło. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność wyławiania talentów pozwoliła na zbudowanie solidnej marki, znanej nie tylko w naszym kraju. Jej styl to połączenie lekkich linii melodycznych deep house i dynamicznego techno. Z zawodu grafik i to głównie jej prace promują wydarzenia kolektywu.

Bartek Smurlik – za deckami od 16 roku życia. To właśnie wtedy kupił pierwszy sprzęt i rozpoczął swoją przygodę z muzyką. W swoich setach lubi łączyć różne style. Zawsze pełen energii, uśmiechnięty fanatyk dobrego techno, który uważa, że wyznacznikiem dobrego seta jest selekcja, jakość oraz dobre nagłośnienie.

Szymon Jaworski – z muzyką związany od zawsze. Z dzieciństwem kojarzą mu się kasety nagrywane przez jego ojca, z których mógł poznać twórczość takich gwiazd jak Jean Michel Jarre, czy Marke Biliński. Pasjonat dobrego brzmienia, który w setach stara się przemycać oryginalne, aczkolwiek zapomniane już utwory. Jego styl to mieszanka techno i tech house. Nie lubi być szufladkowany, więc podczas jego występów możecie się spodziewać niespodziewanego!

Andrzej Sincz Sieniarski – urodzony i wychowany w Warszawie, od zawsze był związany z muzyką. W 1988 roku rozpoczął naukę gry na fortepianie, którą porzucił w 2002 roku. Był to też rok, w którym kończąc jedną przygodę z muzyką rozpoczął kolejną i zaledwie jako czternastolatek wszedł w świat clubbingu. Szybko okazało się, że młody chłopak ma talent i świetnie daje sobie radę za deckami. Robił to na tyle dobrze, że już po kilku miesiącach został rezydentem w klubie Tomba Tomba i początkowo raczył swoimi setami wytrwałych afterowiczów. Do tej pory grał u boku takich wielkich DJ-ów, jak : Mario Bosanov & Vidis, Paco Osuna, Adam Beyer, Seb Fonatine, Sandy Rivera, Funkagenda, Nic Fanciulli, Piotr Gelderblom a także wielu polskich DJ-ów, między innymi: Simon Mattson, Juniore, Neevald, Ricardo, Tennessee, Easy, Glasse, SLG, Bshosa i wiele innych. Rok 2014 był dla niego przełomowy ze względu na międzynarodowe osiągnięcia i zwycięstwo w Burn Residency MIX OFF 2014 w Polsce.

Do niebywałych sukcesów kolektywu można zaliczyć cykl imprez WE LOVE, na których wystąpili m.in Anja Schneider, Gaiser, czy sam Damian Lazarus. Przy współpracy z białostockim klubem Metro, gdzie są rezydentami, tworzą serię podcastów pod tą samą nazwą, zapraszając krajowych i zagranicznych artystów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →