Think

Think
Ambient Dubstep IDM
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Think to alias warszawskiego producenta i performera muzyki z pogranicza garage, dubstep i techno. Rafał Kłosiewicz, bo tak naprawdę się nazywa, jak do tej pory wydał EP w postaci 12″ vinyl nakładem New Moon Recordings, który zawiera remix stworzony przez Jack Sparrow, jedną z głównych postaci legendarnego już bristolskiego Tectonic. Został także osigowany przez Deca Rhythm z Bristol, gdzie wydał u boku takich nazwisk jak m.in. Headhunter, Arkist, Raiden, Jakes czy Dread MC. Zremixował jeden z numerów Pablo Bolivara oraz DFRNT.
Lubi współpracę z innymi artystami, stąd też praca z takimi osobami jak m.in. Novika.
Woli pracę w domowym studio nad produkcją muzyki niżeli wielkie estradowe występy, jednak udało mu się zagrać w wielu polskich klubach u boku takich sław i prekursorów gatunku jak Kode9, RSD, Phaeleh i wielu innych.
W marcu tego roku nakładem polskiej wytwórni InnerGun Rec. ma się ukazać jego pierwszy jak do tej pory album zatytuowany „Frequencies LP”, nad którym spędził rok czasu. Przez ten czas skupiając się na produkcji, tylko kilkukrotnie stanął za dj’ką. Jego celem jest łączyć gatunki i zapobiegać muzyczniej nudzie i powtarzalności.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →