Tama Sumo

Tama Sumo
House Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

Tama Sumo – jej przygoda z graniem zaczęła się w barze o nazwie Drama w dzielnicy Kreuzberg, który był ważnym miejscem na ówczesnej berlińskiej scenie i jednym z pierwszych posiadającym własnych rezydentów, grających w każdy weekend. Drama była również jedną z niewielu lokalizacji promujących muzykę house’ową w przeciwieństwie do wszechobecnego Techno.

Niedługo potem Tama Sumo została rezydentką Globus / Tresor, oraz regularnie grywała w sobotnie noce w Café Moskau. Od 1997 roku, stopniowo otwierała się stylistycznie i nie sugerowała się podziałami na techno i house. Od 2001 roku cyklicznie występowała na imprezach dla gejów i lesbijek „Dance with the Aliens” w starym OstGut i w związku z tym została rezydentem nowego Panorama Bar.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W międzyczasie poruszała się wsród różnorodnej stylistyki, począwszy od Minimal- Techno i House z odrobiną Acid i electro. W konsekwencji jej sety zawierały dużo basu z optymistycznem swingiem i melodią.

Na początku 2008 roku, wydała swoją pierwszą płytę. Oba utwory „Play Up” i „Brothers & Sisters” został wyprodukowane we współpracy z Prosumerem znakomicie podsumowując styl w którym porusza się Tama. Numery dostały się do DJ Top 50 niemieckiego Groove Magazine.

DJ Chart | Tama Sumo | 04.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Burial, Four Tet, Thom Yorke Ego Text Records
2 Gesloten Cirkel Moustache Moustache Techno Series
3 Wax 40004 Wax
4 Bodikka Rubber Swamp 81
5 Fix Dr Technofunkenstein EP Nightvision
6 Conforce Spoiled (XDB Reshape 2) Clone Basement Series
7 Fred P The Incredible Adventures of Captain P Soulpeoplemusic
8 Theo Parrish Feel Free To Be Who You Need To Be Sound Signature
9 Instra:mental Thomp NonPlus+
10 Slobban Funkig Gura Med Hus Sankt Goran Pres 001
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →