Stewart Rowell

Stewart Rowell
Electro Electronic House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn

Stewart Rowell jest DJ’em od ponad 15 lat.Jego światowa kariera zaczęła się od 1997 roku, kiedy spędził lato na Ibizie. Tam otarł się o Cafe Mambo gdzie poznał rezydentów Klubu Home – Steve’a Lawlera i Pete’a Goodinga.

Od września 2000 roku Stewart stał się oficjalnym rezydentem klubu HOME w Londynie, który tegoż roku został uznany przez czytelników magazynu Muzik za najlepszy klub na świecie. Podczas jednej z imprez Stewart supportował jednego z najbardziej znanych dj’i klubowych – Paul’a Oakenfolda.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grywał w klubach w UK tj. NORTHERN EXPOSURE, RENEISSANCE, MINISTRY OF SOUND, GETECRASHER, GODSKICHEN, SLINKI & REPUBLIKA.

W ciągu zaledwie kilku lat Stewart odniósł sukces i uznanie w kraju i za granicą, w klubach Nowego Yorku, San Francisco i Bostonu. W lecie 2000 roku wystąpił na dwóch największych festiwalach HOMELANDS i GATECRASCHER. W roku 2002 odbył światowy tour obejmujący Amerykę, Australię i Azję, a z kolegą Louisem Gastonem założył wytwórnię POD Recordings, która specjalizowała się w wydawaniu głębokich house’owych numerów. Stewart Rowell pracował również jako label manager w wytwórni 11c Recordings, która jest jedną z ulubionych wytwórni płytowych Pete’a Tong’a.

Obecnie razem z Louisem Gaston tworzy jeden z najgorętszych projektów Streetlife DJ’s. Obaj wyprodukowali kilka dużych hitów takich jak „Queen Machine”, które zyskały światowe uznanie. Jednym z ostatnich sukcesów Streetlife DJs jest włączenie duetu do agencji Excession, która uchodzi za jedną z najciekawszych, a właścicielem, której jest Sasha.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →