SOYALEE

SOYALEE
Breaks Chill out Drum n Bass Electronic Instrumental Reggae / Dub
Kraj:
Polska
Miasto:
Gdańsk

…za sprawą eksperymentalnych fascynacji przejęłam centrum świadomości w dowodzeniu kosmosem powołując do życia swa integralna część – SOYALEE – remedium na nudę. Książkowy przykład niestrudzonego podróżnika w eksploracjach muzyki elektronicznej. Określenie dokładnego punktu, w którym pojawiła się ta instalacja, wymaga przynajmniej pobieżnej znajomości historii kosmosu. Na scenie oficjalnie wiadomo że od 2003 – urządzam rewię konstruktywnych sekwencji dźwięków przy doborowej selekcji materiału i technicznej wprawy. Sety djskie traktuję jako propozycję dialogu z odbiorcą, sposób nawiązania kontaktu poprzez język muzyki zapisany w tonacjach i dynamiczną formę flow. Przez lata opanowałam zdolność swobodnego poruszania się wg. struktur subtelnych elementów (stylu, barwy, tempa i dynamiki), by w sferze głębokich emocji wpływać na płynne parkietowe nastroje, bez reszty wypełniając wyobraźnię słuchaczy. W swoich kombinacjach tworzę blendy różnych gatunków elektroniki – m.in. dub, dubstep, idm, breaks, jungle, breakcore, chillout, z dominującym nastawieniem i zamiłowaniem do Drum and Bass’u. W 2013 otrzymałam wyróżnienie w konkursie marki ALLEN & HEATH XONE (UK/PL) – za poziom, pomysł na set i pomysłowość na współpracę.

Ważniejsze supporty: Goldie, The Panacea, Marlow, Unknown Error, MissRedFlower, Ely Muff, Jeff Amadeus, DuranDuranDuran, C4C, Misanthrop, Audio, Fexomat, Jungle Drummer & Dj Fu + Mc Ruthless, MutatedForms…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prócz dziesiątek imprez w polskich klubach na których można było usłyszeć mnie w kontekście klubowym, miałam przyjemność współpracować i udzielać się artystycznie na wielowątkowych wydarzeniach kulturalnych.

Promo Video: http://www.dailymotion.com/video/xh5fzr

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →