SOS

SOS
Deep house Electronic House Progressive House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

SOS(Sex On Substance) zostało ochrzczone i entuzjastycznie przyjęte przez tłumnie zgromadzonych klubowiczów w Neighbourhood nightclub w Londynie podczas pierwszego wspólnego występu w 2004 roku.

Później w maju 2005 budząca grozę trójka(Desyn Masiello, Omid16B oraz Demi) postanowiła spróbować nowego wyzwania i po raz pierwszy w Londynie zagrali na boatparty na Tamizie(SOS On The Thames). To był znaczący sukces, ludzie połknęli haczyk a ten wyjątkowy event cieszy się sporą popularnością.

W czasach występów na żywo, back 2 back czy head 2 head, pełne wyrazu wzajemne odziaływanie między Demi, Desyn’em i Omid’em cały czas się rozwijało. W tym okresie hipnotyczna mieszanka SOS zawitała również w światowej stolicy clubbingu i bawiących się 24 godziny na dobę ludzi – na Ibizie.

Wzbudzili niemały zachwyt wśród klubowiczów występując dwukrotnie na imprezie Ibiza-Voice.com w El Ayoun oraz trzykrotnie dla ‚Dirty’ w Penelope. Ten magiczny czas zwieńczyła druga edycja  ‚SOS On the Thames’ w sierpniu 2005, tym razem już we współpracy z portalem DJDownload.com.

2006 rok to trzeci sezon działalności SOS, rok w którym pojawiła się pierwsza kompilacja CD tej trójki. 26 marca zagrali w cenionej i słuchanej na całym świecie popularnej audycji Essential Mix  w BBC Radio 1

Lato również spędzili na Ibizie grając już legendarne imprezy na otwarcie i zakończenie sezonu w  El Ayoun zaco nominowani zostali do nagrody ‚Best Newcomer’ 2006 w Ibiza DJ Awards.

DJ Chart | Olav Basoski | 03.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Olav Basoski Snapped We Play
2 The Temper Trap Sweet Disposition (Axwell & Dirty South Mix) Time
3 Richard Grey & Maboo Inc. Vs Todd Terry Something's Going On 2010 (Antranig Remix)
4 Starkillers Cantina Spinnin Records
5 Vasutin Flashback In Disco Sundesire Records
6 Ellrich & Plaice Fu*king Society (Olav Basoski Mix) Doorn
7 Serial Thrilla Freak This Tasty Recordings
8 Olav Basoski I Feel So Work Records
9 Alonzo Buddah Rhythm Filthy Groovin Records
10 Jordy Lishious 8 Bit Is Back Floorplay