Someone Else

Someone Else
Minimal Techno
Kraj:
USA
Miasto:
Filadelfia
Wytwórnie:

Jego dziadek grał na basie z Billym Haileyem, ojciec był gitarzystą w zespołach rockowych, natomiast sam Sean kiedy akurat nie produkuje jednego ze swoich hitów, albo remixów to jest na wiecznym tournee  dookoła świata prezentując swój fenomenalny live act,  a w samolotach pisze artykuły muzyczne do
Philadelphia Dailly i XLR8R.

Zamiast stwierdzać  kto jest fanem jego talentu, lepiej podkreślić, ze niewielu z szanujących się dj’ow ostatnimi laty nie grało jego utworów. co do samego live’u  –  w 2006 roku magazyn groove wybrał go jednym z najlepszych w tej kategorii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czy potrzebujecie jeszcze więcej referencji? Większość z singlowych produkcji Sean’a O’Neil’a mimo swojej bardzo minimalistycznej konstrukcji zapada w pamięć, i ciężko sie ich pozbyć z głowy. Schizoidalne wokalizy i pędzące bity, sunące dołem potężnym monster bassem to jego znak charakterystyczny.

Oddajmy jeszcze królowi co królewskie i dodajmy, ze założony przez niego netlabel unfoundsound zdecydowanie przyczynił sie do promocji internetowych labeli non profit, a dla wielu obecnie popularnych artystów np Barema, Agnesa, Butane’a czy Dario Zenkera był odskocznią do światowej kariery w branży. Co tu dużo mówić, roster zarówno foundsound jak i unfoundsound jest poprostu znakomity i każdy release odbija sie szerokim echem w świecie muzycznym.

DJ Chart | Someone Else | 09.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Sollmy Little Helper 47-6 Little Helpers
2 Miguel Lobo & Ramiro Lopez Missing Channel Aella
3 Duilio Pasquale Estranged Bedfellow Unfoundsound
4 Mercury Lost in Ibiza Gomma
5 Fabio Giannelli Swinging Pearls Get Physical
6 Joe Gould Ode To Books Waldliebe Familien
7 Scrounger Innere Werte Ostwind Records
8 Marvin Maitreya Der Mann imola-music
9 DuzzyDas Don't Call Kling Klong
10 National Park Ben-Hur 808 Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →