Skream

Skream
Dubstep
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Skream, nazywany cudownym dzieckiem rozpoczął swoją karierę dj’a i producenta w wieku 14 lat, kiedy to odkrył, że tworzenie muzyki jest jego największą pasją. Pięć lat poźniej zmienił oblicze miejskiego brzmienia, tym samym tworząc podwaliny dla nowego londyńskiego stylu – dubstep.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego historia rozpoczyna się w Croydon.Tam spotkał dwie osoby, które wskazały mu ścieżkę, po której do dziś kroczy.Pierwszą osobą był Benga, kolejny talent z Croydon, który tworzy muzykę.Kolejną natomiast był Hatcha, jeden z najbardziej wpływowych i pionierskich dj’ów, tworzących miejskie brzmienie. Wspólnie wypracowali garażowe sound, a sety wydane w Big Apple,wykreowały i tym samym rozpoczęły nowy rozdział w dziedzinie dubstep’u.

 

Specjalnością Skream’a były głębokie, ciemne dubstep’owe brzmienia. Jego minimalistyczny styl stał się w niedługim czasie marką. Początkowo tworzył tylko na PC-tach, korzystajac z darmowego oprogramowani, tak mijały mu dnie całe, a czas spędzony przed komputerem zaowocował całą masą nowych utworów i remixów.

 

Jego pierwsza wydana w 2003 roku płyta nosiła nazwę „The Judgement”, jednak to singiel „Midnight Request Line” (2005 rok) stał się najbardziej rozpoznawanym

DJ Chart | Skream | 03.2015

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Skream Still Lemonade Crosstown Rebels
2 Digitaria Little Girl Of Unsound Mind
3 Scuba Why You Feel So Low Hotflush
4 Tensal C-A1 Tensal
5 Matt Tolfrey Dance Like There's No One Of Unsound Mind
6 Memoryman (Aka Uovo) Love Flashmob LTD
7 Simoncino Spirit of Transmat L.I.E.S. Records
8 Vermont Übersprung (Mano Le Tough Mix) Kompakt
9 Skream Still Lemonade (Redshape Remix) Crosstown Rebels
10 DNGLS Four Layers Anemone Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →