Sick

Sick
Electronic Hip-Hop House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań
Wytwórnie:

Od niepamiętnych czasów związany z muzyką. W okresie liceum i studiów prowadził zespoły rockowe, w których grał na perkusji i śpiewał. Następnie związał się z hip-hopowym zespołem Dreamland, gdzie udzielał się wokalnie. Produkcją zainteresował się 10 lat temu. Wraz z Tomem Hornem założył formację Horn/Sick, która dała serię koncertów na terenie kraju. Nagrany materiał z udziałem muzyków jazzowych czeka na wydanie. Jeden z numerów pojawił się na składance Noviki „Leniwe serwuje Novika”. Jego utwory pojawiły się również w audycjach radiowych m.in. w Radiostacji i Trójce.

Współpracuje również z Dj Hazem, z którym współtworzy formację Moonsequence. Utwory tego producenckiego duetu już niedługo pojawią się wydane nakładem wytwórni PIEROGI RECORDS (będącej ich wspólnym pomysłem na promowanie polskiej i nie tylko muzyki na całym świecie).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez lata produkcji zgromadził szereg utworów, które zahaczają o różne stylistyczne rejony – od jazzu poprzez soul, deep-house i minimal. Wynika to z szerokiego wachlarza inspiracji oraz bogatej kolekcji płyt wśród których znajdują się perły polskiego jazzu wydane przez legendarną wytwórnię Polish Jazz. Uwielbia Zbigniewa Namysłowskiego (Winobranie, Kujawiak goes funky) oraz wczesne dokonania Komedy, Trzaskowskiego, Novi Singers eksplorowane również przez Jazzanowę. Jego dźwięki to połączenie technologii – elektronika  oraz ciepłe jazzowe brzmienia. Nie chce zamykać się w ramach, które ograniczyłyby jego wyobraźnie ciągle otwartą na nowe doznania muzyczne.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →