Sergio Flores

Sergio Flores
House
Wytwórnie:

Po wielu latach pracy jako autor tekstów, producent i dj, Sergio Flores wyrobił sobie doskonałą reputacje wszechstronnego muzyka. Urodzony w rodzinie muzyków (z pochodzenia Brazil/Indian) – pianistów wykształconych w tradycyjnym stylu, od małego był narażony na muzykę klasyczną, latynoamerykańskie rytmy oraz soulowe brzmienia. Już we wczesnych latach młodości zaczął produkować, programować oraz grać na syntezatorach. Dopiero kiedy Sergio zetknął się z DJami na lokalnych scenach, zainteresował się muzyka klubową i zajął się poważnie jej produkcją.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeden z jego pierwszych numerów wydanych jeszcze undergroundowym własnym sumptem „the bottle“ trafił na prestiżową listę UK-TOP 100, po tym sukcesie posypały się propozycje z takich labeli jak EMI, BMG, Sony, Distance & Slip N’ Slide, co spowodowało, że jego twórczość została zauważona I doceniona przez innych uznanych artystów. Następnym przebojem wydanym dla EMI przez Credence był the 7th District Inc. song “What A Night”. Ten utwór stał się mega przebojem i zajął na “official UK-club-charts” trzecie miejsce w 1999 roku.

 

Wyprodukował remiksy dla Jamelia oraz Tiny Turner co spowodowało, że powierzono mu produkcje mega hitu Kylie Minogue “Spining around”. Razem z Greg “G” Usek współpracował wielokrotnie pisząc utwory oraz robiąc remiksy dla m.in.: Gorgio Moroder’a, czy bardziej komercyjnie: Kate Ryan i Global DeeJays oraz dla kompani Warner, Ministry Of Sound i Superstar Records.

 

Jego najnowszy projekt muzyczny Scientific Soul i G.L.O.W. bardzo szybko zdobył uznawanie wśród wielu DJ’ów na całym świecie. Pracował z Defected, Swing City, Raul Rincon’s Tenor label, Cyber, ATAL, oraz z Milk & Sugar label, współpracował też z wieloma renomowanymi artystami takimi jak: DJ Pippi, Danny Marquez, Syke N’ Sugarstarr, Damien J. Carter, Oliver Lang, Stonebridge oraz JCA.

DJ Chart | Sergio Flores | 03.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Sergio Flores Give It back CDR
2 Cunnie Williams Saturday 2009 (Samir Maslo Mix) Peppermint Jam
3 Fudge Opal Bubble Soul
4 DCA Project Sandcastels
5 Julian Jarbre Vicious Cirlce
6 MD Express Let The Groove
7 Christian Hornbostel & Alfred Azzetto 84 Kind Street Purple Music
8 Born To Funk You Rock Da House (BTF 09 Dub) GFab
9 Penn & Jabato En Mi Casa Urbana
10 Phonic Funk & Max C Dont Stop MN2S

Fotogalerie z udziałem Sergio Flores

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →