Richard Seeley

Richard Seeley
House Tech House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn

Zaczał zabawę z gramofanami w wieku 15 lat. Jednak tak naprawdę wszystko zaczęło się w 2004 roku kiedy wraz grupą znajomych postanowili zmienić coś w swoim mieście. Zaczęli organizować seryjne imprezy pod nazwą „Juicy Vermin”. Imprezy te przełożyły się również na założenie przez Richarda i Andiego Georgiadesa kolektywu o tej samej nazwie.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Założenie bylo proste: promowanie bardziej undergraudowych odmian house oraz nie zamykanie się w jednym konkretnym gatunku. Imprezy cieszyły się dużą popularnościa w UK. Gościli na Cyprze, w Polsce. Później cykl zaczął się rozrastać: The Egg, Turnmills, The Key.

 

W tym samym czasie Richard skupił się na produkcji własnej muzyki. To było jego osobiste wyzwanie. Starał się zrobić wszsytko żeby móc usłyszeć własne producje na imprezach grane przez ludzi na których sie wzorował

 

Na szczęście udało mu się poznać Tima Sheridana podczas jednego z pobytów na Ibizie. To spotkanie zaowocowalo dalszą współpraca. Pod koniec 2007roku Richard wydał Epke na labelu Tima VeryVeryWrongIndeed Rec. Znakomite recenzje spowodowały że płyta sprzedała się w szybkim tempie w sklepach na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Richard miał też możliwość zagrania u boku Tima jak i innych znanych osobistości jak choćby MR. C. Jeden track z Epki wydanej na VVWI pojawił sie na składance Ellen Allien – „Boogy Bytes Vol.04” wydanej przez BPitch Control. Rok 2009 jest dla Richarda kolejnym krokiem. W marcu pojawia sie jego remix na nowopowstałym labelu Electric Sheep który zbiera doskonałe recenzje. W drodze jest kolejna Epka dla VVWI oraz Rek’d – nowy sublabel Rekids.

DJ Chart | Richard Seeley | 08.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Mikael Stavostrand Die a Little (Bruno Pronsato mix) Lick my Deck
2 Tim Sheridan and King Roc Ghosts That Live in Her Veryverywrongindeed
3 Richard Seeley Friggot Veryverywrongindeed
4 DPlay Huub Sand Running Back
5 Radio Slave Sundazed
6 Richard Seeley Shrugg Binge Veryverywrongindeed
7 La Horse, Danton Eeprom Cyanide and Happiness Fondation Records
8 Dustin Zahn Stanger (To Stability) REK'D
9 Tim Sheridan Villain Veryverywrongindeed
10 Damian Lazarus Moment
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →