Rhadoo

Rhadoo
Deep house Dub Techno
Kraj:
Rumunia
Miasto:
Bukareszt
Wytwórnie:

Rhadoo to najbardziej utytułowany i najstarszy stażem dj z całej trójki ArPiAr. W Rumunii to właśnie on jest największą gwiazdą o czym świadczy chociażby fakt, że aż trzykrotnie wybierany był najlepszym rumuńskim Djem.

DJ Rhadoo (Radu Cilinca) rozpoczął wyjątkowo wcześnie swą karierę djską bo w 1995 roku. Jego debiut miał miejsce w Bukareszcie w klubie Studio Martin. Ekscentryczny styl, silna osobowość, poświęcenie i talent do muzyki przyciągnął wielu fanów któych głosami Rhadoo został ogłoszony najlepszym rumuńskim Dj’em w latach 2003, 2004, 2005 wg strony internetowej Nights.ro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rhadoo grał w większości klubów w Rumunii. Skupiał na sobie uwagę publiczności zarówno otwierając eventy z takimi gwiazdami jak Paul Van Dyk czy Fatboy Slim jak i podczas dużych wydarzeń organizowanych przez The Mission, ale również grając w klubach takich jak Studio Martin, Zerrilos, Karma, The Office i La Mania.

W klubie DC10 na Ibizie otwierał imprezy z takimi gwiazdam jak John Digweed, Lee Burridge, Carl Cox, Sasha, Richie Hawtin, Jimmy Van M, James Zabiela, Seb Fontaine, X-Press 2, Sister Bliss, Danny Rampling, Sandra Collins… Inne eventy z udziałem Rhadoo o których warto wspomnieć to Love Parade w Nieczech w 1999 i 2003 roku oraz East Power w rosyjskim St. Petersburgu.

Jeśli chodzi o karierę producencką Rhadoo pracował z projektem The Man With Rats oraz z Cristianem Paduraru i Pedro. w marcu tego roku ukazała się debiutancka epka Radu dla Cadenzy „Dor mit oru”. Rhadoo należy także do największej agencji bokkingowej w Rumunii – Sunrise.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →