Ramona Rey

Ramona Rey
Electronic Minimal Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Ramona Rey swoją debiutancką płytę wydała w czerwcu 2006. Producentem i autorem muzyki jest Igor Czerniawski występujący pod pseudonimem Giro Arana. Autorką tekstów jest sama artystka.

Teledysk do pierwszego singla „Zanim słońce wstanie” był dwukrotnie nominowany do „Yach Film Festiwal” (za kreacje aktorska i zdjęcia), zaś sama piosenka- wyjątkowo nowatorska i świeża w brzmieniu – utrzymywała wysokie notowania na listach przebojów w rozgłośniach radiowych i telewizjach muzycznych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2006 roku Ramona Rey wystąpiła na Festiwalu w Jarocinie w koncercie pt: „Paweł Kukiz i przyjaciele”.  W 2007 roku wzięła udział w projekcie „Yugopolis” gdzie efektem współpracy czołowych artystów polskich była płyta pt. „Słoneczna Strona Miasta”.

Ramona Rey jest artystka niezależną. Posiada wyjątkowy i niepowtarzalny styl zarówno w sposobie śpiewania jak i pisania tekstów.

Obecnie ukazał się drugi album Ramony, który znacznie rożni się od poprzedniego. Charakteryzuje go klubowe, elektroniczne brzmienie z elementami techno i minimal ,techno stworzone przez Tel Arana . Jeden z utworów – jeszcze niewydany oficjalnie- pt: „Lubię cie” został zremisowany przez czołowego, uznanego na świecie przedstawiciela minimal- techno – Ricarda Villalobosa. Niedawno Ramona wystąpiła w teledysku Akona pt. „Oh Africa”.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →