Quarrel

Quarrel
Chill out Deep house Progressive House Tech House
Rok urodzenia:
1989
Kraj:
Polska
Miasto:
Gdynia
Wytwórnie:

Quarrel – Urodzony w Gdyni w Północnej Polsce. Producent oraz DJ. Uczęszczal do Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdyni na wydziale instrumentów perkusyjnych. Sam gra tez na instrumetach Klawiszowych, Gitarze Klasycznej oraz Basowej. Swoje pierwsze produkcje datuje na okres 2004 rok, w tym tez okresie zaczęła rozwijac się jego pasja do muzyki Elektronicznej.

Jego pierwsza EP (,,Experience/Silvercrest”) ukazała się w 2008r. nakładem wytwórni Standby Records (UK). Druga EP-ka (,,Hot Like Fire”) również wydana w Standby, odniosła ogromy sukces na świecie i była supportowana przez takich DJ-ów jak: Luke Fair, Jaytech, Armin Van Burren, Slytek, In Deep We Trust, Karol XVII & MB Valence i wielu innych. Singiel utrzymywał się na 24 miejscu BEATPORT TOP 100 Progressive DOWNLOADS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tworazył remixy dla takich  producentów jak: Slytek, In Deep We Trust, Alius & Ezzo, Mike Hoska, Parasoul, 2-Exclusive. Wykonał równiez remixy dla polskich artystów („Oszibarack”) oraz dla uroczej „Izy Lach”.

W międzyczasie pojawiły się tez EP-ki (,,Sunset Is Coming) , (,,Horizons”) oraz nagrany wspólnie z Sensualem (,,Sonic Booom”), do którego mix zrobił In Deep We Trust, i wydał to w swoim labelu (In Deep Records). Quarrel odniósł wiele sukcesów na scnenie Producenckiej. Obecnie nagrywa dla jednych z  bardziej szanowanych wytwórni na świecie (Witty Tunes Records) , (Standby Records) , (Silk Digital Records) , (Look Ahead Records).

 

Quarrel jest też DJ-em, gra od 2005 roku. Muzyka jaką serwuje klubowiczom to z pewnością Deepowo-Progressywne brzmienia, zahaczając o Tech House i Progressive Breakbeat. Wystąpił juz w wielu klubach największych polskich miast. Był również rezydentem klubu Syntetyk oraz Mandarynka w Sopocie.

 

Obecnie pracuje nad Long Play-em oscylującym w gatunku Electronica-Chillout.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →