Prezmo

Prezmo
House Tribal
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Jego przygoda z czarnymi płytami zaczęła się w roku 1998. Wtedy to po raz pierwszy kupił vinyle w jedynym na tamte czasy poznańskim dj shop`ie. Często opuszczając obowiązkowe zajęcia przesiadywał w sklepach przesłuchując płyt i ucząc się dj`ki od podstaw. Od tamtej pory granie stało się jego największą pasją.

W maju 2001 roku przyszedł czas, by pod okiem  Adama Lee zmiksować parę płyt dla szerszej publiki. Pierwsze imprezy w rytmie vocal & funky house zagrał w klubie MO. Szybko został rezydentem letnich open-air na tarasie Garden Music. Tam miał okazję grywać z takimi osobami jak Glasse, WAWA, czy Boogie Mafia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W grudniu 2002 trafił do klubu Cute, gdzie do dziś jest rezydentem. Cotygodniowe imprezy z takimi dj`mi jak Haze, Fresh, Jazzek, Keta, Seb, Tenesee, Robert Dinn, Lady Ka, Mat G, Patryk Hagal, Base, Art de Neuve, Risto, Hoshi, Luk de Sound, KRS, Lazy, pozwoliły mu nieustannie doskonalić swoje techniczne umiejętności.

Początkowo poruszał się w obrębie klimatów funky house, jednak w połowie 2003 roku zaczął miksować w swoich setach utwory z afrykańskimi rytmami tribal. W tej chwili najbardziej lubi grać przekrojowe sety utrzymane w klimacie house z tribalowym podbiciem czasem trącając czasem o electro. Jednak nie styl jest ważny, lecz energia zawarta w konkretnym set`cie i tym kryterium kieruje się przy doborze repertuaru.

Dotychczas, poza w/w miejscami, można go było usłyszeć w Intrydze (Słupsk), Klepsydrze (Poznań), Hipokryzji (Poznań), Terapii (Poznań), Post Dali (Poznań), Ministerstwie (Kraków), Peper (Bydgoszcz), Open air (Ustka), Q Club (Szczecin), Esencja (Poznań), SARP (Poznań). W roku 2005, wraz z dj Sickman`em (Hexcoded) oraz Pablo Rouve po raz pierwszy zagrał za granicą. Zaprezentował godzinny set w jednej z holenderskich stacji radiowych – Hollandcentraal. Od kilku miesięcy buduje swoje domowe studio oraz pracuje nad pierwszymi, własnymi produkcjami w stylu deep/electro/tribal house.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →