Plastelinowy Joe

Plastelinowy Joe
Deep house Deep Techno Minimal Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Koszalin

Plastelinowy Joe aka Master Plaster. Zamiłowanie do muzyki odziedziczył w genach po dziadku – muzyku przyzakładowej orkiestry. Już w podstawówce udzielał się w szkolnym radiowęźle puszczając z kaset nowo-falowe brzmienia Depeche Mode, czy pierwsze składanki Technotronik. W wieku 14 lat dosiadł pierwszego zestawu perkusyjnego i to wplątało go w muzyczną przygodę raz na zawsze. Brał udział w takich projektach jak {joshua locers band, awaria, u-h-o}.

W roku 2002 otworzył klub w Darłowie o sympatycznej nazwie PLASTELINA. Wraz z otwarciem klubu zajął się organizacją imprez i miksowaniem. Brzmienia, które preferuje to deep, tech, minimal, electro. Jego sety są barwnym kolażem gatunków, w których się lubuje. Nie lubi długich jednostajnych i monotonnych mixów, stara się zaskakiwać odbiorców zarówno wyszukaną selekcją jak i techniką miksowania. Dosyć szerokie spektrum brzmieniowe jakie prezentuje i bogata kolekcja winyli sprawiają, że Joe świetnie odnajduje się na imprezach w klimatach  deephouse czy minimal-techno, zahaczając o wszystko co ciekawe pomiędzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki solidnej technice, którą wciąż szlifuje jako rezydent Plasteliny, udało mu się zagrać u boku takich sław jak Savas Pascalidis, Dapayk, Franklin de Costa, Yapacc, Dave Dk, Mount Sims, The Activator, Seph, Jeremy P. Caufield… występował tez z wieloma dj-ami i producentam z rodzinnej sceny, jak 3channels, Slg, Offpop, Marcin Czubala, Piotr Bejnar, Dekard… odwiedzając przy okazji większość cenionych klubów w Polsce.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →