Permanent Vacation

Permanent Vacation
Disco House
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Monachium
Wytwórnie:

Wiele wody upłynęło w Izarze od kiedy dyskotekowa kula, po raz pierwszy, zawisła nad parkietem w monachijskich dyskotekach w latach 70-tych. 30 lat później jej motor zyskał nowy akumulator, a kula błyszczy się bardziej niż kiedykolwiek. Częściowo za ten renesans muzyki disco odpowiedzialny jest monachijski label PERMANENT VACATION.

Założona przez TOMA BIOLY i BENJAMINA FRÖHLICHA w 2006 roku wytwórnia, nie tylko przetrwała w bezwzględnej dżungli nowoczesnej muzyki tanecznej, ale również potwierdziła i ugruntowała  swoją pozycję jednego z liderów nowego DISCO MOVEMENT i jego wariacji w postaci BALEARIC, COSMIC, KRAUTROCK czy PROTOHOUSE, które w ostatnim czasie stały się ponownie bardzo popularne na całym świecie.

Jednak samo prowadzenie labelu im nie wystarczało i tak (również) pod pseudonimem PERMANENT VACATION zaczęli produkować własne kawałki.

Do tej pory mają na końcie bardzo ciepło przyjęty remix Woolfy & The Projections, który zyskał uwielbienie takich osób jak DJ HELL, PRINS THOMAS, TODD TERJE czy DIXON jak i również debiutancką epkę, którą nagrali wraz z divą neo disco Kathy Diamond zatytuowaną “TIC TOC”. Oczywiście wszystkie produkcje wyszły nakładem ich własnej wytwórni, na której niebawem ma ukazać się ich debiutancki longplay.

Jako didżeje panowie z PERMANENT VACATION nie ograniczają się do jednego stylu. Ich sety to mieszanka neo disco, dub-techno, slow-mo house’u, retro electro, psychodelicznego disco czy leftfield popu. Do dziś dzielili scenę z takim osobistościami jak:  Lindstrom & Prins Thomas, Chateau Flight, Superpitcher, Holy Ghost!, Hercules & Love Affair czy Maurice Fulton.

DJ Chart | Permanent Vacation | 06.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Bostro Pesopeo Bisogna (Original Mix) Permanent Vacation
2 A Sagittariun The Circle Stops Somewhere (Original Mix) Elastic Dreams
3 Lauer Miamisync (Original Mix) Running Back
4 Martin Patino, Enzo Elia Yanawe (Original Mix) Lion1music
5 San Laurentino Somewhere Under Stars (Original Mix) Live At Robert Johnson
6 Petar Dundov Stairway (Original Mix) Music Man Records
7 Kasper Bjorke Deep Is The Breath feat. Jacob Bellens & Emma Acs (Permanent Vacation Breathless Mix) hfn Music
8 Nami Shimada Sunshower (Legowelt Remix) (Original Mix) Creme Organization
9 Vessel Standard (Original Mix) Left_Blank
10 Antena Camino Del Sol (Joakim Remix) Permanent Vacation