Paul Harris

Paul Harris
Electronic House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn

Pierwsze gramofony kupił sobie w wieku lat 16, a już rok później regularnie grywał w The Ministry Of Sound. Zanim skończył 20 lat, był już stałym rezydentem w londyńskim klubie The Milk Bar, gdzie występowali m.in. Pete Tong, Danny Rampling oraz Paul Oakenfold.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wraz z 'zabawą’ w dj-owanie, coraz więcej czasu spędzał także na tworzeniu własnych numerów. Tak Powstało Dirty Vegas. To nie tylko ekstatyczna klubowa elektronika do tańca. To przede wszystkim rewelacyjnie zaaranżowane piosenki skrywające w sobie wielkie pokłady ładunku komercyjnego i emocjonalnego zarazem. Singel „Days Go By” londyńskiego trio wszedł na stałe do klasyki współczesnej muzyki klubowej, a debiutancka płyta wydana w 2002, w samych tylko Stanach Zjednoczonych sprzedała się w rekordowej ilości miliona egzemplarzy.

 

Harris gościł na scenach największych festiwali muzyki klubowej z Creamfields na czele. W swoim dorobku ma wiele produkcji własnych jak i remixów innych
znakomitości. Należy tu wymienić choćby remix: Tom Novy – Your Body (Paul Harris Rmx). Styl reprezentowany przez brytyjskiego DJ-a, czyli house w jego wielu odcieniach ściąga na parkiety wszystkich kochających pozytywne rytmy.

DJ Chart | Paul Harris | 03.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Dub Mix Caught Up (Daley Padley Miami Dub) Phonetic Recordings
2 Paul Harris & Alex Tepper Terris REK'D
3 The Glitz Red Leaves (Nic Fanciulli Remix) Material Series
4 Noir & Westboy Shes Got My Heart Noir Music
5 Layo & Bushwacka The Longest Day Olmeto Records
6 Ramon Tapia Say What
7 Lutzenkirchen Body Nation
8 DJ Fudge, Danny Marquez & Hedi Roots
9 Nic Fanciulli Feed The Freezer Rejected
10 Reboot Enjoy Music (Riva Starr Remix)
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →