Paul Farris

Paul Farris
House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

DJ, właściciel firmy promocyjnej, kieruje wytwórnią muzyczną, jest prezenterem radiowym i współwłaścicielem magazynu. Paul Farris jest jedną z najbardziej respektowanych osobowości sceny house w UK. Swoja karierę w branży muzycznej rozpoczął bardzo wcześnie, a doświadczenie jakie zebrał przy promocji imprez w wielu klubach, pomogło mu w realizacji konceptu sklepu muzycznego w samym centrum Londynu, na Soho. Już wkrótce po otwarciu w 1995, Uptown Records szybko ugruntowało swoją pozycje jako jeden z wiodących niezależnych sklepów z muzyką dance. To właśnie w tym okresie, pod pseudonimem Shere Khan, wraz z ATFC, wyprodukował niezapomniane ‘Jungle Juicy Funk’, z fantastycznym, soulowym wokalem Bootsy Collins.

Jako rezydent dj wytwórni Defected jest z nią od samego początku. Uznany i respektowany za wierność muzyce, którą gra. Jego sety skomponowane są z kawałków wytyczających trendy w muzyce house, które przeplatane są esencją klasyków house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rezydent takich klubów jak Ministry of Sound, Kindergarten Klub, Sounds Heavenly, oraz regularny gość wielu wiodących klubów w UK&Europie.

Po ośmiu latach prowadzenia Uptown, Paul zdecydował się odejść i założyć swoją własną firmę promocyjną FourFour, która w przeciągu jednego roku intensywnie rozkwitła i zaowocowała we współpracę z takimi wytwórniami jak m.in. West End Records, Soulfuric, i artystami włączając Jazz N’ Groove czy Mark Wilkinson.

Ponadto Paul jest właścicielem wytwórni Con Brio, co w muzycznej terminologii znaczy ‘Z duchem’. Paul’a Farris’a można usłyszeć w akcji na Radio 1, Radio 1xtra, the Galaxy Network, Ministry Of Sound Radio, Hed Kandi, Power FM, Viking FM, Beat 106 oraz na Vibe 101.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →