Patrick Chardronnet

Patrick Chardronnet
Minimal Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Wytwórnie:

Patrick Chardronnet to jeden z tych producentów, na którego każdą kolejną płytę czeka się z zapartym tchem.  Już jego pierwsza ep’ka nagrana dla wytwórni Raummusik narobiła sporo zamieszania na rynku muzyki klubowej. Było to niewątpliwie przyczyną nawiązania przez Patricka współpracy z kultowym wydawnictwem  Pocker Flat, dla którego nagrywają m.in. Steve Bugg i Martin Landsky.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To właśnie dla tych panów Chardronnet stworzył wysokiej klasy remisy, które święciły triumfy w klubach na całym świecie. W wersji solo Patrick radzi sobie jednak równie dobrze, co docenili ludzie z Connaisseur Recordings – label’u dla którego nagrał kultowy już singiel Eve By Day. To właśnie za sprawą gigantycznego sukcesu kawałków z tej ep’ki, przez wielu uważanych za najlepsze numery w swoim gatunku, Patrick ugruntował swoją pozycję w świecie muzyki klubowej. Stąd też tak wiele produkcji Chardroneta jest obecnych na niezliczonej ilości kompilacjach nagranych dla najlepszych wytwórni, takich jak chociażby Dirty Bird czy My Best Firend.

 

Wielka miłość do muzyki połączona z ogromną wrażliwością to dwa nieodłączne elementy, które kształtują jego niepowtarzalny styl określany przez samego Particka jako jego własna definicja techno. Jednakże techno to nie jedyny gatunek jaki można rozpoznać w jego produkcjach – słyszalne są w nich również elementy minimal house’u czy szeroko rozumianego gatunku deep.

DJ Chart | Patrick Chardronnet | 08.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Patrick Chardronnet Aim Audiomatique
2 Martin Landsky Morning Caffeine (Main Mix) Mobilee
3 Buck Shelter Alphahouse
4 Adam Port Basement feat. Daniel Wilde Moon Harbour
5 La Pena Just La Pena
6 Agaric Who Made Up The Rules Ovum Recordings
7 Egal 3 Feelin Monique Musique
8 Jichael Mackson Gedons Stock5
9 Himan Tory Line (Patrick Chardronnet Remix) Abstract Theory
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →