Pangaea

Pangaea
Dubstep Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:
PANGAEA jest wyłącznym pseudonimem brytyjskiego producenta i didżeja Kevina McAuleya. Od roku 2007 McAuley stanowi trzecią część Hessle Audio, wydawnictwa, które założył wraz z przyjaciółmi – Benem „UFO” Thomsonem i Davidem „Pearson Sound” Kennedym, kiedy wszyscy trzej studiowali na Uniwersytecie w Leeds.
Jak zapewne wszyscy wiemy, Hessle Audio udało się od tego czasu wyrosnąć na jedną z najbardziej niezawodnych znakomitych niezależnych wytwórni na Wyspach Brytyjskich, a w ślad za rozkwitem wytwórni idzie rozkwit McAuleya w roli producenta.
Podobnie jak sama wytwórnia, McAuley publikuje swoją muzykę powoli i równomiernie, utrzymując nienagannie wysoki standard, którego wachlarz sięga od współczesnego garage (You & I / Router) do basowych tearoutów (Hex / Fatalist). Najnowszym wydawnictwem jest Release, jego jak do tej pory najbardziej wspaniały zbiór prac. Znajdujących się na nim osiem utworów sięga do stałego zbioru inspiracji — garage swing, eksperymentalne ozdobniki, funkcje drum & bass – a przy tym brnie w głąb terytorium techno, jakże płodnego dla dzisiejszych artystów brytyjskich.
Jeśli chodzi o miksy didżejskie, McAuley przyjmuje taką samą metodę, jak w przypadku swoich nagrań muzycznych: nie jest ich zbyt wiele, ale kiedy już coś się pojawi, to zawsze warto się podelektować.
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →