Pablo Kopanos

Pablo Kopanos
House Tech House Tribal
Kraj:
Hiszpania

Pablo Kopanos jest uważany za jedną z najważniejszych DJ-ów na scenie hiszpańskiej. Dzięki wielu sesjom wykonanym na świecie nominowany jako najlepszy DJ -odkrycie roku przez prestiżowy Deejaymags 2008 r. W 2009 roku został nominowany do Best DJ i Tech-House Best DJ Roku. W tym samym roku był nominowany do Best DJ DJ ONERS – odkrycie i Best National DJ.

Pablo znany jest z delikatnej techniki i doboru muzyki. Dodając do tego wspaniałą osobowość, sprawia, że łatwo dostosowuje się do różnych typów odbiorców. Dzięki unikalnemu stylowi i zdecydowaniu, jego tech-house charakteryzuje się wysokim poziomem i różnorodnością dźwięków. Pracował dla takich produkcji jak Supermartxé będącej stałym elementem najlepszych klubów  na Ibizie i w Madrycie. Obecnie jest rezydentem w World Tour de Ibiza Global Radio, Privilege Ibiza World Tour, Cafe Ole (Space Ibiza)  i oczywiście  Space of Sound, produkcją należącą  do FSM z Madrytu – najważniejszej firmy w branzy elektronicznej w Hiszpanii. Gra na noworocznych Space of Sound  Festivals, na których gra najwięcej Gwiazd w jednym miejscu w ciągu jednego dnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzielił DJ’kę między innymi z takimi artystami jak: Sasha, Steve Lawler, Deadmau5, Groove Armada, Simon & Shaker, Vitalic, Richie Hawtin, Roger Sanchez, David Guetta, Axwell, Danny Tenaglia, David Morales, John Acquaviva, Steve Porter, Fedde le Grand, Dubfire, Tania Vulcano, Smokin Jo, Clive Henry, David Penn, Cirillo, Chris Liebing…. Większość jego produkcji było  największymi hitami tego roku, granymi  przez wielkich artystów i odnotowującymi najlepsze wyniki pobierania plików w Internecie. Ma swój własny program radiowy: Ibiza Global Radio – Krinick Sessions.

Jego najbardziej znane utwory 2009 to
– Pablo Kopanos – Jungla de Espejos EP (Tribal Spain Label)
– Pablo Kopanos & Nicolas Ojesto – Run to me. (Sunrise Records)
– Pablo Kopanos & Ariel de Fann – Sastisfaccion (The Rythm Freak Records)

2010
– Pablo Kopanos & Alex Seda – Ko Phangan
– Pablo Kopanos & Ariel de Fann feat. Nuria Swan – Fuck Me

W tym czasie grał w takich krajach jak Francja, Szwajcaria, Włochy, Dania, Szwecja, Grecja, Anglia, Maroko, Egipt, Rosja, Kolumbia, Wenezuela, Brazylia i wielu innych. A teraz zagra w Polsce!!

W chwili obecnej pracuje głownie jako producent i przygotowuje trasę koncertową na rok 2011. Do Poznania przylatuje bezpośrednio z Tuluzy, a następnego dnia gra już w Madrycie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →