Oliver Lang

Oliver Lang
House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Manchester
Wytwórnie:

Wirtuoz sztuki DJ-skiej, młody geniusz, złote dziecko muzyki klubowej! Tak w świecie muzyki klubowej opisuje się Olivera Langa.

Opiniotwórczy magazyn Mix Mag przyznał Langowi nagrodę „Future Hero”, dając jasno do zrozumienia, że przyszłość należy do tego młodego czarodzieja klubowych dźwięków. Dziennikarze Mix Maga jak zwykle mieli rację, bo rok 2006 należy do Olivera Langa. W towarzystwie takich legend jak Sandy Rivera, Deep Dish, Roger Sanchez, Erick Morillo, Frankie Knucles, David Morales czy Pete Tong, Oliver Lang został nominowany do nagrody, dla najlepszego house’owego DJa Ibizy (M8 Ibiza Dance Awards)! Lang wyprzedził w tym wyścigu takie gwiazdy jak Armand Van Helden, Steve Angello czy Bob Sinclair! Ta nominacja jest tylko kolejnym potwierdzeniem, że Ibiza odwdzięcza się mu za ostatnie 7 lat które na niej spędził, będąc rezydentem znanych na całym świecie Bora Bora oraz Eden.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2007 roku na Winter Music Conference w Miami, Oliver zagrał na imprezie, która przeszła do historii muzyki klubowej. Była to impreza BBC Radio 1. Oliver w iście genialny sposób budował swój set, by w pewnym momencie doprowadzić publiczność na Nikki Beach do tanecznej ekstazy. Od tamtej imprezy Oliver Lang to jedno z najgorętszych nazwisk sceny klubowej, a poziom gry Olivera jest jeszcze wyższy niż wtedy. Oliver może też się poszczycić dość szeroką gamą produkcji. Poza własnymi projektami, współpracował z takimi gwiazdami jak Jamiroquai, Sandro, Sergio Flores czy Jason Herd.

DJ Chart | Oliver Lang | 05.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Oliver Lang Chuck Lazy (Original Mix) Dojo Music
2 Zoo Brazil Selected (D.Ramirez Tekno Disko Remix) Great Stuff
3 Danny Quattro Magic Katz (Original Mix) Maquina Music
4 Chris James Nothing Else Matters (Hot Since 82 Remix) OFF Recordings
5 Radio Slave, Danton Eeprom Grindhouse (Nic Fanciulli Remix) Saved Records
6 Prok & Fitch Aztec (Original Mix) Floorplay Music
7 Azari & III Reckless (With Your Love) (Tiga's What Iz Houze Muzik? Remix) Permanent Vacation
8 Kaiserdisco Semiramis (Original Mix) MBF
9 Mario & Vidis Changed feat. Ernesto (Soul Clap Remix) Future Classic
10 Flashmob Ninety Five (Original Mix) Get Physical
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →