NoToMash

NoToMash
Minimal Progressive House Tech House
Rok urodzenia:
1986
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

NoToMash czyli Tomasz Stroczkowski to młody Dj i producent z okolic W-wy. Z początku zakochany w brzmieniach funky, vocal, french house prezentowanych przez takich artystów jak Roger Sanchez czy Thomas Bangalter. Po wysłuchaniu seta Mariki zakochał się w brzmieniach progressive. Mimo uczuć, którymi darzył swoje muzyczne korzenie, czuł jednak, że potrzebuje odmiany. Momentem przełomowym dla jego świata muzyki były warsztaty dj’skie organizowane w klubie Piekarnia, po których chciał grać
już tylko progressive.

Rok po zaczęciu przygody z mixowaniem, zaczął produkować własne utwory. Charakter jego kompozycji zmieniał się z tym, co grał i słuchał. Z początku był to szeroko pojęty house, później nastał czas na produkcje w znacznie bardziej agresywnym, mrocznym tonie. Dzięki swym nagraniom dostał się do finałowej piątki w konkursie Coke Live Fresh Noise gdzie miał okazje zagrać u boku takich gwiazd jak Dj Bert (Boogie Mafia) oraz Smolik.
 
Po półtorarocznej absencji, powrócił wygrywając konkurs na remix dla SAMEGO Martina Solveiga. Jego remix określany jako electro house, utrzymywał się przez wiele tygodni na liście najchętniej kupowanych utworów, francuskiego producenta. Zachęcony sukcesem powrócił do produkcji przeznaczając na naukę wiele tygodni, w międzyczasie grając na paru imprezach (min. Warsaw Massive)…  Muzycznie oscyluje wokół electro, zahaczając o progressive a kończąc na minimalu i tech-housie czasem wplątując breakbeat. Wspólnym mianownikiem jest pozytywna energia z pompującym groove’em, motywy etno i pokręcone minimalowe dzwięki. Ciągle stara się wyrobić swój własny niepowtarzalny styl.
 
Obecnie współpracuje z nowojorską wytwórnią Intermission ltd, nakładem, której ukazała się jego pierwsza debiutancka EP-ka „Dub Poetry”. NoToMash jest także, laureatem konkursu na remix dla wytwórni 3 Liquid Hz Recordings do, której należy Ricky Ambilotti – twórca znanego „Construct” – utrzymującego się przez wiele tyg. na liście najchętniej ściąganych utworów minimalowych na Beatport. W drodze kolejne dwie EPki nakładami wymienionych wcześniej labeli oraz wiele innych projektów nad
którymi pracuje.
 
Dzięki przystąpieniu do Fructi.ORG, znanej agencji artystycznej w ciągu zaledwie paru miesięcy miał okazje zagrać w większości znanych klubów: Insomnia, Hotl, Luzztro, Klub 55, Monobar, Piekarnia oraz krakowski Prozak. Jego set można było także usłyszeć na falach Polskiego Radia Euro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →