No.107

No.107
Electro IDM
Kraj:
Polska
Miasto:
Łódź

No.107 to jeden z pierwszych dj’ów w Polsce grających electro. Zagorzały fan tej muzyki, pasjonat a nawet fetyszysta winyli. Zaczynał w latach 90tych ubiegłego wieku. Wraz z powstaniem łódzkiego Skylark Records został członkiem jego dj-składu oraz na codzień współtworzył renomę tego miejsca. Gra w szeroko rozumianym stylu electro miksując np. utwory A.Rothera, Dopplereffekt, Ladytron, Adult z takimi klasykami jak Kraftwerk, DAF, David Bowie czy Blondie.

Animator electro sceny i organizator wielu niezapomnianych parties od undergroundowego cyklu „Hospital Unit” po reaktywację Kapitana Nemo. W 2004 roku, z grupą przyjaciół zorganizował pierwszy w Polsce występ Davida Carretty z Gigolo Records. Kolejnymi wydarzeniami, które supportował były: Sneak-Thief, Manasyt, Dick Voodoo, Martini Bros, Adam Sky, Soffy O, Kiko, Adriano Canzian i wiele innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grana przez niego muzyka elektryzuje w sensie dosłownym nie tylko przeciętnego klubowicza, lecz także specyficzny ludzki mix fanów new-romantic, disco, punx, techno, ebm, fetish, sado-maso oraz np. studentów matematyki. Aż strach pomyśleć co by było z No.107 gdyby nie wynalazek gramofonu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →