Ninja

Ninja
Deep house Electro Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Pochodzi z okolic Warszawy, na swoje pierwsze gramofony zapracował w fabryce, a  graniem zajął sie dość wcześnie, przestudiował całą masę gatunków muzyki, zanim zatrzymał się na tym co gra teraz.

Zaczęło sie od pierwszej płyty jaką dostał od swojej starszej siostry „The Prodigy – Music For The Jiled Generation” a pózniej „FatBoy Slim – Better Living Throght Chemistry” Nie posiada wykształcenia muzyczego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W wieku 15 lat został najlepszym absolwentem podstawowego kursu dla młodych talentów organzowanego przez DJ Promotion, co umożliwiło zagranie mu niezliczoej ilosci imprez disco/house.

W późniejszym czasie, zafascynowany scena z Detroit, squatów i całą kulturą underground regularnie uzupełniał kolekcje płyt, jednak miejsce zamieszkania nie pozwalało mu w pełni na rozwinięcie skrzydeł…

Dziś aktywnie działa na warszawskiej scenie klubowej, regularnie odwiedzając nowe klubowe miejsca w Polsce, organizując lokalne imprezy, a także free parties. Zwyciezca konkursu „check yourself”, zaliczył bardzo dobrze przyjęty występ na polskiej edycji Mayday w 2007 roku. Support i współpraca z Piotrem Śliwinskim znanym jako Echoplex przy tournee „For The Next Generation” to szkoła w jakiej nauczył sie wielu zagadnien zwiazanych z obróbką dzwięku i produkcji.

Współpracuje także ze znanymi djami i producentami z całej Polski. Wystepuje w warszawskeij rozgłośni RadioKampus 97,1 FM i w wielu innych Radiach internetowych.

Od 1,5 roku wydaje słynną serie mixów „Experience” którą łącznie pobrało juz kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy.

W 2008 roku razem z Memo zakłada swój własny kolektyw „UP” Underground Perception, wspólnie kolekcjonują sprzet, do wlasnej produkcji muzyki. Jest współtworcą cyklu wielu imprez – Technosoul (wraz z Dttkiem , Essence ) w całej Polsce, oraz Underground Perception cyklu w warszawskim klubie Luzztro.

Muzyka to wybuchowa mieszanka detroit techno, electro i tech&deep house prezentowana z 3 gramofonów.

Występował w najlepszych klubach Polski u boku takich artystow: Chris Liebing, Jeff Mills,  The Advent, Cari Lekebusch , Damon Wild, 3 Channels, Sven Vath, Echoplex, Alden Tyrell, DJ T-1000, Sven Weisemann, Pacou, Redshape, Renato Cohen, Johannes Heil, Umek…

guru: Dave Clarke

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →