Niewinni Czarodzieje

Niewinni Czarodzieje
Dubstep Electronic Funk / R&B Hip-Hop
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Grupa Niewinni Czarodzieje aka Innocent Sorcerers powstała w Warszawie w roku 2002. Rok później nakładem londyńskiej wytwórni Fluid Ounce wydali dwa single – „Believe & See (feat. Joseph Malik)” oraz „Anthem”. Produkowali remixy m.in. dla takich artystów jak Slope, Sistars, Koop i S.U.M.O, które zostały wydane na winylach Sonar Kollektiv, Compost Records i Heya HiFi.

W 2005 ukazał się singiel „One Dollar Race” (Raw Fusion Records), który zdobył uznanie na całym świecie, pojawiając się m.in. na playlistach tak renomowanych dj’ów jak Gilles Peterson, Laurent Garnier, Peter Kruder, Charles Webster i Mr. Scruff. Utwór był licencjonowany na składanki w Japonii i Afryce oraz do ścieżki dźwiękowej szwedzkiego serialu „Hombres”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Innocent Sorcerers powracają w 2010 roku z nowymi pomysłami, świeżym materiałem i pozytywną energią. Nowa odsłona duetu to żywiołowy live-act na cztery gramofony i dwa samplery. Muzycznie projekt oscyluje wokół nowych beatów z pogranicza hip hopu i elektroniki, jak również funku, soulu, a nawet dubstepu. Autorskie mash-upy, zaskakujące kolaże dźwiękowe, a przede wszystkim tłuste, wypasione groove’y to niewątpliwe atuty na nowo zawiązanej koalicji Envee’go i Maceo.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →