Nathan Pole

Nathan Pole
Deep house Tech House Techno
Rok urodzenia:
1987
Kraj:
Polska
Miasto:
Słupsk
Wytwórnie:

WEBSITE // www.nathanpole.com
FACEBOOK // www.facebook.com/nathanpolefanpage
SOUNDCLOUD // @nathanpole
YOUTUBE // www.youtube.com/user/nathanpole
INSTAGRAM // www.instagram.com/nathanpole
BOOKING // [email protected]

Współtwórca projektu:
ELECTRONIC EXULTATION.
www.electronic-exultation.com

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dj’ów na Pomorzu środkowym. Jego sety można usłyszeć w największej stacji radiowej na Ibizie – Ibiza Global Radio

Styl muzyczny który prezentuje podczas swoich występów, łączy mieszankę głębokich dźwięków deep house oraz nu disco z lekkim powiewem soczystego groove’u. Te gatunki najlepiej oddają charakter muzyki, jaką serwuje klubowiczom podczas swoich występów. Od lat zainspirowany najbardziej roztańczoną wyspą na kuli ziemskiej, Ibizą z której stara się czerpać muzyczną inspirację, bywając w tym miejscu co roku i grając w tamtejszych klubach (@Night, Playa Den Bossa) oraz beach barach (No Name Beach Bar).

Swoje początki z muzyką rozpoczął w 2000 r. prowadząc swoją autorską audycję w jednej z pierwszej, jak i najbardziej popularnej stacji internetowej w Polsce – Radiosfera.pl. To głównie dzięki tej rozgłośni, została zauważona jego miłość do muzyki, przede wszystkim pasja oraz unikalny styl, który powoduje że jest pewną indywidualnością wśród dj’ów.

Pierwszy z większych sukcesów Nathan’a, był występ na masowej imprezie, Terminal Sound Factory na Zamku w Świeciu w 2005 roku. Dzięki temu eventowi miał okazję porwać swoim setem kilku tysięczną publiczność oraz supportować takie ikony muzyki elektronicznej jak: Steve Murano, Kyau & Albert, Randy Katana, E-Craig.

Występuje cyklicznie na imprezach pod szyldem radia „Eska” jak wybory Miss Radia Eska, Biznes Party Eska oraz Zakochani Fani Radia Eska.

W 2010 zagościł na dużym evencie w Stoczni Gdańskiej, Trance Around The World with Above & Beyond, wraz z czołówką polskiej sceny klubowej jak i zagranicznej miał przyjemność zagrać na scenie housowej.

W 2005 roku objął rezydenturę w klubie Qugino w Słupsku, gdzie przez ponad 4 lata swojej kadencji, promował najlepsze brzmienia housowe słupskim klubowiczom. Dzięki temu miejscu oraz ciężkiej pracy przez te parę lat, zdobył ogromne doświadczenie oraz znacznie zaowocowało to, na kolejne sukcesy oraz kontakty w świecie klubowym.

Często gości w Poznaniu na zaproszenie dj’a Neevalda. Słynna impreza Namesday Piotra, impreza zamknięcia poznańskiej Planety FM czy w Maju 2014 wystąpił na jego autorskiej imprezie Sexy Sunday, która odbyła się na Juwenaliach Poznańskich obok stadionu Lecha Poznań.

Mocno współpracuje z producentem muzyki housowej Seb Skalskim aka Deeplomatik nad jego wytwórnią Spekulla Records.

Od października 2013 usłyszeć można jego sety w największej stacji radiowej na Ibizie – Ibiza Global Radio. Podczas audycji Squire Radio Show, prezentuje swój godzinny mix, przeplatający wyjątkowe dźwięki deep i nu disco. Jego gościnne miksy emisję mają co dwa tygodnie, w każdą niedzielę od 22:00. Wszystkie występy są dostępne do przesłuchania na oficjalnym profilu Soundcloud: www.soundcloud.com/nathanpole

Nathan nie tylko gości na zagranicznych stacjach radiowych ale również tych największych i liczących się w Polsce, które znane są z prezentowanie dobrej muzyki klubowej. Najczęściej jego występy można usłyszeć na takich antenach FM jak: Rmf Maxxx (Poznań) Klub Fm by Neevald, Poznańska Plenata FM (byłe RMI FM), 94i4fm w Szczecinie audycja Miqrokosmos prowadzona przez DJ Miqro, Strefa Rytmoaktywna Radio Fama zasięg ogólnopolski oraz Weekend FM w Chojnicach.

Aktualnie rezyduje przez okres wakacyjny w usteckim beach barze, Sferique Beach Bar oraz jeździ po całej polsce, zarażająć klubowiczy przepięknymi dźwiękami z białej wyspy.

SOCIALs
WEBSITE // www.nathanpole.com
FACEBOOK // www.facebook.com/nathanpolefanpage
SOUNDCLOUD // www.soundcloud.com/nathanpole
YOUTUBE // www.youtube.com/user/nathanpole
INSTAGRAM // www.instagram.com/nathanpole
BOOKING // [email protected]

MEDIA
No Name Beach Bar, IBIZA
https://www.youtube.com/watch?v=NQftjTRS7G0

Sexy Sunday @ Juwenalia Poznań 2014
http://www.dailymotion.com/video/x1yybne_nathan-pole-juwenalia-poznan-sexy-sunday-deep-sesje-dj-set_music

Bartes & Pequeno BDAY @ Arcy Klub, Poznań
https://www.youtube.com/watch?v=ilCQbbyfTKI

Last KlubFm @ Planeta Poznań
https://www.youtube.com/watch?v=QmSQ5KWR7K8