Mono Math

Mono Math
Deep house House Techno
Rok urodzenia:
1986
Kraj:
Polska
Miasto:
Żyrardów

Mateusz Gałczyński (Żyrardow/Club 3Art) Jako nastolatek jego gusta muzyczne kierowały w się głównie w stronę brytyjskiego alternatywnego rocka. Pasjonowały go między innymi takie kapele jak: Radiohead (które uwielbia do dziś) czy The Verve. Wielki przełom nastąpił w 1998 roku, kiedy to pierwszy raz zetknął się z muzyką The Prodigy. Nieznane dotąd brzmienia pochłonęły go bez reszty. Zaczął namiętnie wysłuchiwać muzyki autorstwa takich wykonawców jak: Kraftwerk, Yello, Sigur Ros, czy choćby New Order. Kolejny przełom nastąpił w 2006 roku, kiedy przeprowadzając się do Warszawy stał się bywalcem na imprezach w takich klubach jak: Piekarnia, Vinyl, Klub 55 czy Luzztro. W 2009 roku, zafascynowany różnymi gatunkami elektroniki postanawia sam stanąć za deckami. W swojej niedługiej „karierze” muzycznej miał okazję grać w klubach z jego rodzinnego miasta takich jak: Club 3art oraz Chillout, warszawskie Luzztro, Nowa Jerozolima, Mózg czy poznańskie Bity. Za deckami nigdy nie idzie na kompromis, zawsze starając się muzycznie edukować publiczność. Swój styl określa jako Detroit/Chicago house przyprawiony odrobiną acidowych brzmień. Do swoich ulubionych artystów zalicza takie nazwiska jak: Theo Parrish, Mike Huckaby, Mooodymann, Larry Heard, Omar S., Levon Vincent oraz MCDE.

DJ Chart | Mono Math | 04.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 New Musik Warp (Ilo Edit) Pleasure International Exports ‎/ PIE-1101
2 Bam Bam Move To Da Groove Stilove4music ‎/ STILOVE4MUSIC039
3 Gesloten Cirkel Zombiemachine Acid Murder Capital / M-X
4 NGLY 5674 Russian Torrent Versions / CCCP007
5 Kassem Mosse A2 Workshop / Workshop 19
6 Traumprinz I Love Ya Giegling / Traumprinz004
7 Frak Instant Transport Midlight / MID002
8 Jay Daniel 4 Red Wild Oats / WO-JD01
9 Gesloten Cirkel Stakan Murder Capital / M-X
10 Aaron FIT Siegel Seedbed FIT Sound / FIT010
11 Levon Vincent Games Dub Underground Quality / UQ016.2
12 Motor City Drum Ensemble Raw Cuts (Marcellus Pittman Remix) MCDE / MCDE1211
13 Johnick Play The World Henry Street Music / HSM1401

Utwory Mono Math

Micro vintage vinyl mix

03/09/2016

Spontaniczny mix zawierający rzeczy, które przed laty mi się podobaly lub jakos w jakiś sposób mnie jaraly. Rzeczy które niekoniecznie dziś sa na topie. Jakies niemieckie minimale, tech-house-y (ale z tych chyba lepszych :))
W mixie m.in.: Levon Vincent, STL, jakies stare Perlony, Cobblestony, Romek Flugel, Move D, Kozica, Efdemin, Radio Slave, Shedzik…

Vinyl Only actionImprezy blisko Ciebie w Tango App →