Moguai

Moguai
Electrohouse Progressive House Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Wytwórnie:

Moguai jest wybitną postacią na scenie muzyki elektronicznej. Juz od ponad dwóch dekad, wyznacza nowe standardy w produkcji muzycznej, czego wielu melomanów miało przyjemność doświadczyć.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego sety są nie mniej niezwykłe; przestrzenny dźwięk przysparza niezapomnianych doświadczeń dla niezliczonej ilości bywalców nocnych klubów.  Moguai zaczął być aktywny na rynku muzycznym pod koniec lat 80 i początku 90tych, kiedy na scenę królował punk i hadcore. Grywał w klubach eksperymentalną, jak na tamte czasy, muzykę elektroniczna z zabójczymi bitami na długo przed upadkiem muru Berlińskiego.

 

Zainspirowały go sferyczne, doświadczalne dźwięki emanujące z wielkich metropolii, ale jednocześnie znalazł swoje miejsce jako DJ w ówczesnej szałowej scenie Raveowej.  Była to era olbrzymich, tanecznych zgromadzeń w gigantycznych halach z  gigantycznymi aparaturami nagłaśniającymi podkręconymi do maksimum. Decybele i dźwięki były tak ogromne, że ich ślady wciąż mogą odczuwać i słyszeć ówcześni bywalcy.

 

Dźwięk Moguai’a był i nadal jest inny. Nawet we wczesnych latach, jego poczucie humoru, bas i bity walące wszędzie, tworzyły wyraźne wzory i dźwiękowe obrazy, zapraszając  tańczących do wyłącznego słuchowego doświadczenia człowieka za deckami.  Jest to metoda, którą Moguai stosuje do dzisiaj. Kluczowe momenty z jego muzycznej biografii do dziś można usłyszeć w jego setach.

 

Powierzył swoje nazwisko zwartemu kręgowi przyjaciół, przygotowując razem z nimi następne kroki swojej kwitnącej kariery. Został wierny swojej wizji muzycznej i całokształt jego twórczości pozostaje nietknięty. Inni artyści mogą tylko zazdrościć jego zręczności w łączeniu swoich korzeni ze światem realnym.

DJ Chart | Moguai | 05.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Moguai ACIIID (Original Mix) Spinnin'
2 Clockwork, Congorock Infinite Mana (Original Mix) Ultra
3 Peking DuK, Nicole Millar High feat. Nicole Millar (Funkin Matt Remix) Vicious Bitch
4 Paul Woolford Erotic Discourse (Dense & Pika Remix) Hotflush
5 Indiana Solo Dancing (Chris Lake Remix) Rising Music
6 Sultan, Funkagenda, Ned Shepard Astana (Mainstage Mix) Harem
7 Fedde Le Grand Don't Give Up (Original Mix) Flamingo Recordings
8 DallasK Alienz (Original Mix) Kindergarten Recordings
9 Skrillex Ease My Mind (Original Mix) Big Beat Records / OWSLA
10 Lazy Rich, Hot Mouth Flash (Original Mix) mau5trap Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →