Mistress De Funk

Mistress De Funk
Breaks Minimal Tech House Techno
Rok urodzenia:
1983
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Manchester

W wieku piętnastu lat, miała już na koncie rezydenturę w sławnym klubie Generation X w Manchesterze i od tamtej pory rosła w siłę. Zaczynała grając muzykę transową w późnych latach 90-tych zmieniając styl na cięższy funky House. W wieku 17 lat była rezydentem zarówno w Wenus jak i Emporia, a jako osiemnastolatka była regularnym gościem w Manchester Key 103 sobotnich hitów, jak również posiadała rezydenturę w Hidden w Birmingham, oraz regularnie grywała w Liverpool w klubie Garlands.

Kiedy Emma dojrzała wraz z nią rozwinęły się jej brzmienia. Jej muzyka stała się głębsza i nieco ciemniejsza. Od tego momentu zaczęła dostawać propozycje grania na wielkich sekretnych imprezach, pierwszej z Erickiem Morillo, następnej z Ingrosso i Angello. Grała również na światowym tour Privilege, i znajduje się na liście artystów biorących w nim udział w tym roku. Brała też udział w Subliminal UK tour.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez ostatnie dwa sezony Ibiza otwarła drogę do otrzymania aż trzech rezydentur,  Coco Loco – Privilege, która jest nocą Mauro Picotto Meganite, Es Paradis zwanych Filthy Mondays. Obecnie jest również rezydentem  imprezy zwanej Bitch At Sankeys (Suka w Sankeys) oraz na łodzi pod nazwą Smugglers Run (Ucieczka przemytników).

Występowała na BCM w Hiszpanii oraz wraz z Ritchiem Hawtin, na mini tour po Chinach w marcu. Jej muzyka jest dużo bardziej skandaliczna niż kiedyś, grając zwycięską kombinację tech house, minimalu i elektro – wszystkie te style zmieszane razem tworzą miła i interesującą mieszankę.

Emma jest znana ze swej ogromnej energii za dekami i obietnicami, że zawsze będzie bardziej zaskakująca niż się spodziewano. Grała razem z takimi sławami jak Tim Sheridan, Tom Neville, Filthy Rich, Shane Watcha, Krafty Kuts, Plump Djs, Joey Negro, Eric Morillo, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Farley Jack Master Funk, Miichael Grey, Jorge Jaramillo (Who Da Funk), Mason, Seb Fontaine, Smoking Jo, Fedde le Grand, Tobi Neumann i Andre Galluzzi (Cocoon) …. oraz wieloma innymi. Niewątpliwie zasługuje na miano najlepiej zapowiadających się dj’ów w rankingu M8 Magazine.

DJ Chart | Mistress de Funk | 08.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Dualton Vila Peep Show Music
2 Mistress De Funk Fear Of God (Rejekts) Peep Show Music
3 Moritz Piske Cant Keep
4 Jason Emsley Static Siteholder Records
5 Pitto Feelin Rejected
6 Pan-Pot Confronted
7 Darius & Nyra Karaj (Hugo Mix)
8 Hans Bouffmhyre Turn On
9 Gregor Tresher & Billy Nasty Glass A (Raudive Mix)
10 Djuma Soundsystem Bipolar (Dop Morning Mix)
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →