Minimalna Prawda

Minimalna Prawda
Deep house Deep Techno Dub Electronic Tech House Techno
Rok urodzenia:
2000
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Minimalna Prawda, kolektyw dj’ski prezentujący taneczne odmiany ambitnej muzyki elektronicznej powstał w 2000 roku. Członkami zostali Gigi, Reck, Pejot, Krisb, Pete Bull i None. W tym samym roku nazwa audycji prowadzonej przez Gigi’ego w Rozgłośni Harcerskiej ulega zmianie i przyjmuje nazwę Minimalna Prawda.

Gigi wraz z pozostałymi członkami kolektywu zaczął zapraszać znaczących artystów zarówno polskiej jak i zachodniej sceny muzyki elektronicznej. W audycji swoje sety zagrali m.in. dj Pete aka Substance, Sender Berlin, Sutekh, Damon Wild, Highfish & Diringer z zachodnich gości jak i Jacek Sienkiewicz, Echoplex, Mic Ostap, Feelaz, Rebus, Sixa z polskich. Audycja Minimalna Prawda emitowana była w czasach nie komercyjnej Radiostacji w każdy piątek o północy aż do roku 2002.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Minimalna Prawda zadomowiła się również w warszawskim klubie Kotły (późniejsze B65), który to klub w swoim czasie zyskał miano Mekki podziemnych brzmień w stolicy. Po upadku klubu B65, Minimalna Prawda przeniosła się tymczasowo do klubu Punkt, a później do klubu Przestrzeń Graffenberga. Przez pewien okres Minimalna Prawda gościła również w klubie Discrete.

W 2008 roku skład Minimalnej Prawdy wzmocnili Adam Vadim oraz Kubeq Nightclub.

www.myspace.com/minimalnaprawda

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →