Mike Sonar

Mike Sonar
Electronic Trance
Rok urodzenia:
1989
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań
Wytwórnie:

Mike Sonar- młody producent, urodzony w 1989 roku, obecnie mieszkający w Poznaniu- mieście przez wielu uważanym za stolicę sceny transowej w Polsce. Jako okrzyknięty słowami „wschodzący talent” producent muzyki elektronicznej- ale i jednocześnie dj- bierze czynny udział w rozwoju elektronicznej muzyki tanecznej w kraju.

Jego debiutem był minialbum podpisany z Infrasonic Recordings na początku 2009 roku. EP’a spotkała się z supportem artystów z całego świata, jak : Armin Van Buuren, Above & Beyond, Paul van Dyk, Tiesto, Andy Moor, Judge Jules, Aly & Fila, Marcus Schulz i wiele więcej gwiazd muzyki trance. Od tego czasu utwory Mike’a były często grane w największych stacji radiowych na całym świecie np. A State Of Trance, Trance Around The world, Global Dj Broadcast or Future sound of Egypt, BBC radio 1. Jego pseudonim pojawił się na wielu wspaniałych kompilacjach, takich jak Music for Balearic People vol. 3, Ibiza Trance Tunes 2011, Armada Top 15 June 2011, I Love House.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W roku 2010 połączył siły z The Flyers , tworząc trio producentów z Polski, Rosji i Macedonii. Wspólnie zaczęli wydawać w Enhanced Recordings oraz Infrasonic Recordings. Z czasem jednak zostali docenieni przez samego Andy’ego Moor’a, co zaowocowało wydaniem utworu “Everytime I Close My Eyes” w czołowej wytwórni muzyki elektronicznej Armada Music. Po ich wspólnie wydanym e.p., która zawierała jeden z ich najlepszych utworów „Because i wish To”, Mike postanowił kontynuować karierę solową. Ich ostatni wspólny utwór uplasował się na 1.-szym miejscu w jednym z najbardziej popularnych portali dystrybuujących muzykę elektroniczną Audiojelly.com- pozostając na szczycie przez niemal 2 tygodnie – oraz został zwycięzcą głosowania audycji radiowej Trance Around The World.

Powrót Mike Sonar’a nastąpił w wielkim stylu. Mike pojawił się z e.p z dwoma tytułami Reborn i Surya, które udowodniły, że nie spoczął na laurach i wciąż zaskakuje ! Jeszcze przed oficjalną datą premiery, jego praca została doceniona przez najpopularniejszy portal muzyki elektronicznej w Polsce FTB.pl jako jeden z najlepszych utworów trance wszechczasów. Współpracująca z nim od tego czasu wytwórnia muzyczna Armada Music jednoznacznie określiła jego nadchodzącą karierę: „A bright future awaits the promising talent of Mike Sonar”.

Początek roku 2012 pokazał, że Mike jest nie tylko świetnym producentem, ale także znakomitym remixerem. Wypuścił oszałamiający bootleg remix znanej na całym świecie supergrupy Coldplay pt. Paradise. Utwór, gdy tylko pojawił się w sieci, został od razu doceniony przez światowej klasy trio Above & Beyond, którzy supportowali go w audycji radiowej Trance Around The World. Został on nagrodzony także przez słuchaczy, wygrywając głosowanie na najlepszy utwór audycji (Web Vote Winner).

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →